Aku reflektor GTV ALLEDO LD-ALCX20W-64 20W 1600lm
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
Ocjenjeno 2 od 5
Ocjenjeno 1 od 5
Budi prvi koji će recenzirati “Aku reflektor GTV ALLEDO LD-ALCX20W-64 20W 1600lm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | Ostalo |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 4.4 |
|---|
| IP klasa zaštite | 54 |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1600 |
| Tip baterije | Li-ion |
SLIČNI PROIZVODI
Aku reflektor Bosch GLI 12V-330 06014A0000 330lm
203 KM
SKU:
06014A0000
| Kompatibilnost baterija | Bosch GLI 12V |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 330 |
| Komplet uključuje | Kartonska kutija |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.3 |
| Napon (V) | 12 |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Einhell TE-CL 18/2000 LiAC – Solo 4514114 18V 2000lm