Električni visokotlačni perač – VAP Scheppach HPC1600 1600W 135bar sa priborom
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Sa svojim snažnim motorom od 1600 W i maksimalnim pritiskom od 135 bara, Scheppach električni visokotlačni čistač HPC1600 komplet je idealan za čišćenje kuća, dvorišta i vrta. Zahvaljujući svom kompaktnom dizajnu i transportnoj ručki, visokotlačni čistač je jednostavan za transport i štedi prostor prilikom skladištenja. Scheppach HPC1600 komplet se automatski uključuje i isključuje, a njegovi kotači ga čine idealnim za mobilnu upotrebu. Zahvaljujući velikom protoku od 420 L/h, prljave površine mogu se brzo očistiti.
Scheppach
Scheppach je njemački brend poznat po proizvodnji visokokvalitetnih mašina i alata za obradu drveta, metala i građevinske radove. Njihova ponuda obuhvata stolne i cirkularne testere, blanje, glodalice, kompresore, pumpe, kao i širok asortiman baštenske opreme i alata. Zahvaljujući preciznoj izradi i naprednoj tehnologiji, Scheppach alati pružaju maksimalne performanse, dug vijek trajanja i sigurnost pri radu. Bilo da ste profesionalac koji traži moćne i pouzdane mašine za radionicu, građevinske projekte ili baštovanske radove, Scheppach nudi rješenja koja zadovoljavaju najviše standarde. Njihove mašine odlikuju robusna konstrukcija, efikasnost i jednostavnost korišćenja, što ih čini odličnim izborom za zahtjevne korisnike. Prox d.o.o. u svojoj ponudi obezbjeđuje širok spektar Scheppach proizvoda, omogućavajući korisnicima pristup vrhunskoj opremi koja olakšava rad i povećava produktivnost. Bilo da obrađujete drvo, izrađujete precizne konstrukcije ili se bavite uređenjem dvorišta, Scheppach alati su sinonim za snagu i pouzdanost. #Scheppach_Sarajevo #Scheppach_BiH #Scheppach_Bosna_i_Hercegovina #Scheppach_trgovina #Prox_Scheppach
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električni visokotlačni perač – VAP Scheppach HPC1600 1600W 135bar sa priborom” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
4014915237013
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1600 |
|---|
| Težina (kg) | 7,2 |
|---|
| Ostale informacije | Maksimalni pritisak: 135 baraNazivni pritisak: 90 baraProtok max.: 420 L/hTežina neto/bruto: 7,2 / 8 kg |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 135 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
1000 KM
SKU:
1.447-050.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K7 Smart Control K 7 3000W 180Bar 1.317-200.0
1250 KM
SKU:
1.317-200.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 17,6 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 2100W 140bar HW132
959 KM
SKU:
HW132
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 18,8 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 140 |
Električni visokotlačni perač – VAP na vruću vodu Proair HWC STORM 150 2.1kW 150bar
2799 KM
SKU:
2301025
| Brend | Proair |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2600 |
| Težina (kg) | 44 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP Oleo Mac PW 150 C 150bar 2.2kW
750 KM
SKU:
PW 150 C
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | pištolj sa zaštitom, koplje sa okretnom mlaznicom, cijev za pjenu, kolut za crijevo, 8 m termoplastično crijevo, fiksna četka |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2200 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP ProAir STORM 225R 3200W 225bar
899 KM
SKU:
2300675
| Brend | Proair |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3200 |
| Težina (kg) | 30 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 90 2100W 130bar
399 KM
SKU:
RE020114503
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 8 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 100 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
| Brzina protoka (L/H) | 350 – 440 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1800W 135Bar VHW 100
340 KM
SKU:
050902
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 17 |
| Radni pritisak (bar) | 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 135 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 130 2500W 195Bar
480 KM
SKU:
023473
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2500 |
| Težina (kg) | 22 |
| Radni pritisak (bar) | 130 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 195 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m |
| Isporučeni pribor | Podešavajuća mlaznica Roto četka Roto mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 420 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 80 X 1700W 120bar
300 KM
SKU:
RE020114508
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1700 |
| Težina (kg) | 7 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 bar |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m |
| Brzina protoka (L/H) | 330 – 430 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.