Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER HDS 12/18-4 S 1.071-914.0
| Garancija | 12 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Snažni visokopritisni čistač s vrućom vodom HDS 12/18-4 S uvjerava velikom dobavnom količinom, kao i optimiziranom tehnikom plamenika za štedljivi rad.
HDS 12/18-4 S: Ovaj početnički uređaj u superklasi Kärcher visokotlačnih perača s toplom vodom odlikuje se velikim protokom vode, koji opcionalno omogućava čak i rad s drugom mlaznom cijevi. Visokotlačni pištolj EASY!Force koristi reaktivnu silu visokotlačnog mlaza i tako korisniku smanjuje silu držanja na nulu. Ovim visokotlačnim peračem upravlja se intuitivno i jednostavan je za transport, a zahvaljujući eco!efficiency načinu rada, optimiziranoj tehnologiji plamenika te preciznom doziranju sredstva za čišćenje, maksimalno je učinkovit i štedi okoliš. Odličan učinak čišćenja, između ostalog, osigurava patentirana tehnologija mlaznica, aksijalna pumpa s tri keramička klipa i turbo puhalo, dok je zahvaljujući preciznom nadzoru ispušnih plinova u svakom trenutku zagarantirana sigurnost pri radu. Osim toga, robusno podvozje otporno na koroziju bez problema podnosi i zahtjevnije primjene, a posebno je jednostavno i udobno. To omogućuje lak pristup svim važnim komponentama, kao i uvid u radne podatke u svakom trenutku.
Prednosti:
Visoka učinkovitost
U eco!efficiency načinu rada stroj radi u najekonomičnijem temperaturnom rasponu (60 °C) – i to pri punom protoku vode.
Optimizacijom radnog ciklusa bojlera potrošnja goriva se, u usporedbi s načinom rada pod punim opterećenjem, smanjuje za 20%.
Pouzdanost
Sustav laganog prigušivanja (SDS) kompenzira vibracije i vršne tlakove visokotlačnog sustava.
Veliki, lako dostupan vodeni filter za zaštitu pumpe od čestica nečistoća u vodi.
Mogućnost očitavanja operativnih podataka (vrijeme korištenja uređaja i potreban servis).
Maksimalna učinkovitost
Dokazana i visoko učinkovita tehnologija gorionika.
Četveropolni elektromotor s aksijalnom pumpom s tri klipa.
Spremanje
Prostran pretinac za pohranu, npr. deterdženata, rukavica ili alata.
Podjednako udoban za dešnjake i ljevake, a idealan za montažu kompleta za dvostruko prskanje s iste mašine.
Doziranje deterdženta
Precizan ventil za doziranje jamči nisku potrošnju.
Jednostavna zamjena spremnika za sredstvo za čišćenje 1 i 2.
Automatsko ispiranje u nultom položaju.
Štedi vrijeme i energiju: EASY!Force visokotlačni pištolj i EASY!Lock brze spojnice
Konačno rad bez umaranja: visokotlačni pištolj EASY!Force.
EASY!Lock brzi zatvarači: dugotrajni i robusni. I pet puta brži od spajanja vijcima.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Snaga (W) | 8400 |
|---|
| Težina (kg) | 178 (sa dodacima) |
|---|
| Isporučeni pribor | Cijev za raspršivanje: 1050 mm Opcija za rad sa dve cijevi za raspršivanje Pištolj za raspršivanje: EASY!Force Advanced Polno reverzibilni utikač (3~) Servisna elektronika Sistem laganog prigušenja (SDS) Snažna mlaznica Two detergent tanks Ventil pritiska Visokopritisno crijevo: 10 m, Dug vijek trajanja, DN 8, 400 bar Zaštita od rada na suvo |
|---|
| Ostale informacije | Napojni kabl: 5 m Napon: 400 V Priključna snaga: 8.4 kW |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 30 – 180 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
| Brzina protoka (L/H) | 600 – 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1330 x 750 x 1060 |
| Max. temperatura vode (°C) | 155 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K7 EU K 7 3000W 160Bar 1.168-502.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključak vrtnog crijeva A3 / 4 “Crijevo visokog pritiska, 10 m, gumenoDeterdžent, Univerzalno sredstvo za čišćenje, 1 lPištolj za prskanje pod visokim pritiskom, standardni Quick ConnectVario Power Jet rotirajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 18,9 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 160 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 1800W 120bar HW1200
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 100 1700 W 120 bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1700 |
| Težina (kg) | 16,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 90 2100W 130bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 8 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 100 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
| Brzina protoka (L/H) | 350 – 440 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1800W 135Bar AGM AHW 9020
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Radni pritisak (bar) | 135 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 90 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1800W 135Bar VHW 100
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 17 |
| Radni pritisak (bar) | 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 135 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 3000W 150Bar VHW 150 H
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 54 |
| Radni pritisak (bar) | 130 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 155 3200W 225Bar
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3200 |
| Težina (kg) | 26 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m Glava pumpe: aluminij Integrisana posuda za deterdžent Metalna cijev Motalica za crijevo |
| Isporučeni pribor | 4x mlaznica Crijevo 5m Pištolj Produžetak pištolja Turbo (roto) mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 540 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VPW 195
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 4100 |
| Težina (kg) | 29 |
| Radni pritisak (bar) | 186 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 220 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 120 Plus 2100W 160bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Ostale informacije | Kabel za napajanje dužine (m): 5 Razina zvučne snage dB (A): 86,0 Razina zvučnog tlaka dB (A): 74,0 Visokotlačno crijevo dužine (m): 8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Težina (kg) | 21,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 160 bar |
| Isporučeni pribor | Mlaznica lepezastog mlaza sa podesivim radnim pritiskom Rotaciona mlaznica Set za raspršivanje sredstva za čišćenje |
| Snaga (W) | 2100 |
| Radni pritisak (bar) | 10-125 |
| Brzina protoka (L/H) | 400 – 480 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.