Aku bušilica – odvijač Villager 12V AGM BD 12 sa 1.3Ah baterijom i punjačem
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Villager
Villager, osnovan 2005. godine, vodeći je proizvođač i distributer baštenskih i električnih alata i mašina, dizajniranih da zadovolje potrebe „uradi sam“ entuzijasta. Njihova kombinacija atraktivnog dizajna, inovacija, visokokvalitetnih materijala i društvene odgovornosti, zajedno sa preciznim planiranjem i konkurentnim cijenama, čini ga jedinstvenim na tržištu. Naša misija je stvaranje najbolje “vrijednosti za novac” – kreiranje vrhunskih proizvoda za baštu i električne alate široke upotrebe, koji su pristupačni, a nude izuzetnu vrjednost. Ovaj brend teži da postane jedan od lidera u Istočnoj Evropi i prvi izbor hobista, zanatlija i farmera. Gdje god su kvalitet i cijena prioritet, tu ćete pronaći Villager. Naš cilj je olakšati ljudima život i učiniti ga bogatijim nudeći kvalitetne proizvode koji su lako dostupni i efikasno zadovoljavaju njihove potrebe. U našem prodajnom asortimanu možete pronaći raznovrsne proizvode, uključujući Villager trimer, Villager kosilice, Villager freza i druge alate. Pored toga, pratite naše akcije kako biste dobili najbolje cijene i ponude. Pogledajte cjelokupnu našu ponudu i odaberite najbolje proizvode ovog popularnog i kvalitetnog brenda! Prox d.o.o. je ovlašteni Villager distributer u BiH.
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku bušilica – odvijač Villager 12V AGM BD 12 sa 1.3Ah baterijom i punjačem” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
8605032612393
| Napon (V) | 12 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 1 |
|---|---|
| Težina (kg) | 1 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 10 |
|---|---|
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1500 |
| Punjač | 1.5 A |
| Vrijeme punjenja | 60 min. |
SLIČNI PROIZVODI
Aku bušilica – odvijač Makita 18V DDF458RFJ 91Nm sa 2 baterije i punjačem u koferu
869 KM
SKU:
DDF458RFJ
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 088381653671 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 76 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 2000 |
| U kompletu | 2 baterije i punjačem |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 91 |
| Isporučeno u | Makpac |
| Kapacitet baterije (Ah) | 2,0 |
| Punjač | DC18RC |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 2,5 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 225 x 79 x 259 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DDF482Z 18V 62Nm
SKU:
DDF482Z
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 0088381699013 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 38 |
| U kompletu | 2 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 62 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 |
| Punjač | Li-ion |
| Težina sa baterijom (kg) | 1,8 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 600 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1900 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 185 x 79 x 249 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DF333DZ 12V 30Nm
139 KM
SKU:
DF333DZ
| Kapacitet stezne glave (mm) | 0.8 – 10 |
|---|---|
| EAN kod | 088381872171 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 21 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 30 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 / 2.0 / 4.0 |
| Vrijeme punjenja | 1.5 / 2.0 / 4.0 Ah |
| Napon (V) | 12 |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 450 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1700 |
| Težina (kg) | 1.2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 179 x 66 x 229 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DF347DWE 14.4V 30Nm sa 2 baterije i punjačem u koferu
210 KM
SKU:
DF347DWE
| Kapacitet stezne glave (mm) | 10 |
|---|---|
| EAN kod | 088381616683 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1400 |
| U kompletu | 1x Odvijač Makita DF347DWE, 1x Punjač Makita DC18WA, 2x Baterija Makita BL1415G, 1x Plastični kofer Makita |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 30 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | Maksimalno nije navedeno |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | Informacije nisu dostupne |
| Snaga (W) | Makita 14.4V |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Brend | Makita |
| Napon (V) | 14.4 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 198 x 83 x 235 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DF488DWE 18V 42Nm sa 2 baterije i punjačem u koferu
355 KM
SKU:
DF488DWE
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 088381733403 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 36 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1400 |
| Tip baterije | 1.5 |
| Punjač | DC18WA |
| Brend | Makita |
| Isporučeno u | Plastični kofer |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 1.7 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 221 x 83 x 294 mm |
Aku bušilica – odvijač Villager 18V VLN 3220 sa 1.5Ah baterijom
SKU:
056358
| Kapacitet stezne glave (mm) | 10 |
|---|---|
| EAN kod | 8605032611501 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 35 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 110 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 350 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1300 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 35 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4A |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.30 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 35 |
| Težina (kg) | 1.30 |
| Brend | Villager |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku bušilica – odvijač Villager sa priborom dvije 1.5Ah baterije i punjačem u koferu VLN 3220 (2BSC)
SKU:
056357
| Max. obrtni momenat (Nm) | 35 |
|---|---|
| Tip baterije | Fuse 18 V, Li-ion |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.1 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | Futer: 0.8 – 10 mm |
| Brend | Villager |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeno u | koferu |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Isporučeni pribor | 1x brzi punjač 2x 1.5Ah baterija |
| Snaga (W) | 1 |
Aku set – bušilica – odvijač i udarni odvijač Villager VLN 3220 i VLN 3420 06625118V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
311 KM
SKU:
066251
| Kapacitet stezne glave (mm) | 8605032616384 |
|---|---|
| Isporučeno u | Setovi alata |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4 A |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
Aku set – bušilica – odvijač i ugaona – kutna brusilica Villager VLN 3220 i VLN 4320 060108 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
SKU:
060108
| Komplet uključuje | VLN 3220 aku bušilica/odvijač, VLN 4320 aku ugaona brusilica, Baterija 1.5Ah, Baterija 3Ah, Punjač 2.4A |
|---|---|
| Tip baterije | 1.5 / 3 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku set udarni odvijač i bušilica-odvijač Makita CLX224SA sa 2 baterije i punjačem u torbi
509 KM
SKU:
CLX224SA
| EAN kod | 088381876759 |
|---|---|
| U kompletu | 2 x BL1021B, Punjač DC10SB, Torba |
| Isporučeno u | Torba |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Makita |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |



061 / 449 – 216


Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.