Električna ugaona – kutna brusilica Metabo 606435010 2200W 230mm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Robustan motor
- Bočna ručka se može montirati u tri položaja
- Metabo sigurnosni prekidač sprječava nenamjerno pokretanj
Prikazani stroj može se razlikovati u opremi i tehničkim detaljima ovisno o konfiguraciji.
Molimo obratite pažnju na obim isporuke i opis proizvoda.
Pribor uključen samo ako je naveden u obimu isporuke.
Molimo obratite pažnju na obim isporuke i opis proizvoda.
Pribor uključen samo ako je naveden u obimu isporuke.
Metabo
Metabo je njemački proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u gradu Nürtingen, Njemačka. Kompanija koja upošljava preko 2.000 ljudi i piše historiju od 1924. godine. Metabo alati su namijenjeni za profesionalce. PROX doo je ovlašteni i najveći distributer Metabo proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Metabo alati su poznati po visokom nivou kvalitete sa garancijom od 3 godine na sve ( uređaj i bateriju ). Metabo u svojoj paleti proizvoda nudi preko 1000 različitih uređaja koji su podijeljeni na električne i aku uređaje ( 12V , 18V i 36V ). iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Metabo aku kosilica kosačica, Metabo aku odvijač - bušilica, Metabo ugaona - kutna brusilica, Metabo električna bušilica - udarna, Metabo ubodna pila, Metabo rotacijska brusilica - hoblarica, Metabo glodalica, Metabo kružna pila - cirkular, Metabo aku trimer za travu, Metabo elektro - pneumatski čekić, Metabo kombinovana bušilica, Metabo aku pila, Metabo recipročna pila, Metabo aku škare za travu, Metabo aku škare za živu ogradu živicu, Metabo aku prskalica, Metabo aku puhač duvač puhalo, Metabo usisivač, Metabo blanjalica, Metabo boreri - burgije, Metabo bitovi, Metabo pribor i Metabo potrošni materijal... Garancija za sve Metabo uređaje i baterije je 3 godine.( Za sve Metabo proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #Metabo_Sarajevo #Metabo_BiH #Metabo_Bosna_i_Hercegovina #Metabo_trgovina #Prox_Metabo
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona – kutna brusilica Metabo 606435010 2200W 230mm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Snaga (W) | 2200 |
|---|
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 o/min |
| Standardna oprema | Bočna ručka se može montirati u tri položaja |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | 13,5 Nm / 120 in-lbs |
| Zaštita od povratnog udara | 5,2 kg |
| Kočnice | 230 mm |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – bušilica – odvijač i ubodna pila Villager VLN 3220 i VLN 1120 066252 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
285 KM
SKU:
066252
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| EAN kod | 8605032616391 |
| U kompletu | VLN 3220 aku bušilica/zavijač, VLN 1120 aku ubodna pila, 2 × baterija 1.5Ah, Punjač 2.4A |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | 2 × baterija 1.5AhPunjač 2.4AVLN 1120 aku ubodna pilaVLN 3220 aku bušilica/zavijač |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
1199 KM
SKU:
606969
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
459 KM
SKU:
046460
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
77 KM
SKU:
051120
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
106 KM
SKU:
051061
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
130 KM
SKU:
066269
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Compact 1.637-500.0 1800W 130Bar
500 KM
SKU:
1.637-500.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Set ručnih alata u koferu Hoegert 131-dijelni HT1R439
329 KM
SKU:
HT1R439
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1/2 “bitni adapter1/2 “produžetak: 127, 254 mm1/2 “Torx utičnice: E20, E22, E241/2 “univerzalni zglob1/2 ”dugačak šesterokutni nastavak: 15, 17, 19 mm1/2 ”šesterokutne utičnice: 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm1/4 “adapter1/4 “plosnati odvijači:1/4 “šesterokutne utičnice: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm1/4 “Torx utičnice: E4, E5, E6, E7, E81/4 “univerzalni zglob1/4 ”čegrtaljka, 72 zuba1/4 ”dugačka šesterokutna utičnica: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm1/4 ”fleksibilni nastavak: 150 mm1/4 ”produžetak: 75 mm3/8 “produžetak: 150 mm3/8 “Torx utičnice: E10, E11, E12, E14, E16, E183/8 “univerzalni zglobAdapter: 3/8 F x 1/4 M.Brojčane tipke: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmČegrtaljka 1/2 ”, 72 zubaČegrtaljka 3/8 ”, 72 zubaDuga ravna kliješta: 160 mmGlodalica: 175 mmH1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6Inženjerski čekić: 300 gIspitivač napona: 110-250VKombinirana kliješta: 180 mmNosač magnetaNož s trapezoidnom oštricom: 18 mmOdvijač: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mmPH0, PH1, PH2, PH3, PH4Podesivi ključ: 250 mmPZ0, PZ1, PZ2, PZ3, PZ4Ručka odvijača za utičnice: 1/4 “Ručka odvijača: 150 mmSet sadrži kofer za nošenje alata i nastavke navedene ispod:SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7Šesterokutna utičnica duga 3/8 ”: 13, 14, 15 mmŠesterokutne utičnice 3/8 “: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmŠesterokutni ključevi: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mmT-ručka: 115 mm (1/4 inča)T10, T15, T20, T25, T27, T30Utičnice za svjećice 1/2 “: 16, 21 mm |
| Garancija | 25 godina |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
SKU:
HT1W496-1
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
95 KM
SKU:
060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.