Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-360.0 1300W
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Ultra-snažno usisavanje i izvanredna energetska učinkovitost, uz potrošnju energije od samo 1300 W: WD 6 PS V-30/6/22/T usisavač za mokro i suho usisavanje ima 30-litarski spremnik od nehrđajućeg čelika, 6-metarski dugi kabel i usisno crijevo od 2,2 metra.
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 6 P S V-30/6/22/T WD6 1300W 1.628-360.0
Ultra-snažno usisavanje i izvanredna energetska učinkovitost, uz potrošnju energije od samo 1300 W: WD 6 PS V-30/6/22/T usisavač za mokro i suho usisavanje ima 30-litarski spremnik od nehrđajućeg čelika, 6-metarski dugi kabel i usisno crijevo od 2,2 metra. Odvodni vijak se može koristiti za praktično ispuštanje tekućina koje su usisavane. Električni alati kao što su pile ili brusilice mogu se spojiti preko integrirane utičnice s automatskim prekidačem za uključivanje/isključivanje. Nastala prljavština se odmah uklanja usisavanjem. Okretni prekidač omogućuje korisniku podešavanje snage usisavanja kako bi zadovoljio svoje potrebe. Plosnati naborani filtar može se ukloniti otvaranjem kutije filtera, a da pritom ne mora doći u dodir s prljavštinom. Štoviše, filtar se može učinkovito očistiti pritiskom na tipku za čišćenje filtera, čime se vraća puna snaga usisavanja. Funkcija puhala je osobito korisna kod čišćenja osjetljivih predmeta. Uklonjiva ručka s elektrostatičkom zaštitom omogućuje spajanje pribora izravno na usisno crijevo, što je posebno korisno kod usisavanja fine prašine. Dodatne prednosti uključuju činjenicu da se usisno crijevo može kompaktno pohraniti okačenim na glavu uređaja, kao i parkirni položaj za podnu mlaznicu.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Model | WD 6 P S V-30/8/22/T Renovation |
|---|
| Snaga (W) | 1300 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 6.0 |
|---|---|
| Dužina crijeva (m) | 2.2 |
| Težina (kg) | 9.3 kg |
|---|
| Isporučeni pribor |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 41.8 x 38.2 x 69.3 |
|---|---|
| Kapacitet (L) | 30 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 30 |
| Ulazna snaga (W) | 1300 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 50 054511 4.9KS 53.5cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.6 / 4.9 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 53.5 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 196 |
| Broj brzina naprijed | 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Ne |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Motor | Loncin |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 0.8 |
| Težina (kg) | 60 |
| Veličina točka (mm) | 330 |
| Svjetla | Ne |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Ne |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 70 040716 6.5KS 66cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 4.9 / 6.5 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 66 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 212 |
| Broj brzina naprijed | 5 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Da |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Težina (kg) | 95 |
| Veličina točka (mm) | 356 |
| Svjetla | Da |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Da |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER Smart Control K 5 1.324-650.0 2100W 145Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Multi Jet 3 u 1podržava bluetoothTeleskopska drškaVisokotlačni pištolji, G 180 Q Smart ControlVisokotlačno crijevo, 10 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 13,75 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.