Benzinska motorna pila – motorka ALPINA ACS 538 38.5ccm 35cm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Dvotaktni motor sa zračnim hlađenjem, prednja sigurnosna kočnica koja blokira rad motorne pile u slučaju slučajnog udara i povratnog udara.
Alpina
Alpina je brend poznat po visokokvalitetnim mašinama i alatima za održavanje zelenih površina, šumarstvo i vrtlarstvo. U ponudi se nalaze snažne motorne testere, kosačice, trimeri, kultivatori i drugi alati dizajnirani za efikasan i precizan rad. Kombinujući inovativnu tehnologiju s izdržljivošću, Alpina alati omogućavaju lakoću korišćenja i vrhunske rezultate, bilo da ste profesionalac ili entuzijasta u održavanju vrta i okućnice. Dugotrajnost, pouzdanost i visoke performanse čine Alpinine proizvode savršenim izborom za sve koji traže kvalitet. #Alpina_Sarajevo #Alpina_BiH #Alpina_Bosna_i_Hercegovina #Alpina_trgovina #Prox_Alpina
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Benzinska motorna pila – motorka ALPINA ACS 538 38.5ccm 35cm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
8008984841017
| Model | ACS 538 |
|---|
| Snaga ( kW / KS ) | 1.6 / 2.1 |
|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 38.5 |
|---|
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.63 |
|---|
| Vodilica / mač ( cm ) | 35 |
|---|
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 510 |
|---|
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
|---|
| Korak lanca | 3/8 |
|---|
| Dostupnost | Dostupno odmah |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 260 3.5KS 37cm
1420 KM
SKU:
1121 200 0411
| Broj zuba lanca | 31 |
|---|---|
| Model | MS 260 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 271 3.5KS 37cm
1326 KM
SKU:
1141 200 0265
| Broj zuba lanca | 33,5 |
|---|---|
| Model | MS 271 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 291 3.8KS 40cm
1454 KM
SKU:
1141 200 0263
| Broj zuba lanca | 30 |
|---|---|
| Model | MS 291 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 55,5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,8 / 3,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | Prevaceno |
| Dostupnost | Dostupno odmah |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 382 5.3KS 45cm
1715 KM
SKU:
1119 200 0355
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 382 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,9 / 5,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 651 6.8KS 50cm
2472 KM
SKU:
1144 200 0354
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 651 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 91,1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,0 / 6,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 5032 PE 2.95KS 45cm
578 KM
SKU:
046461
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 5032 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50.9 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.2/2.95 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.7 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka za spašavanje STIHL MS 462 C-M-R 6KS 50cm
3683 KM
SKU:
1142 200 0025
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Model | MS 462 C-M-R |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 76,5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 4,4 / 6,0 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-2511WES/C25S – X Serija 1.51KS 25cm
1010 KM
SKU:
064232
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-2511WES/C25S |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 25 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.11 / 1.51 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 2.6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 25 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Broj zuba lanca | 20 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 190 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 140 |
| Garancija | 60 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-4510ES 3.1KS 38cm
1029 KM
SKU:
056518
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-4510ES |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 45 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.3 / 3.1 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 38 |
| Korak lanca | 0.325″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 480 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 330 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-590 4.08KS 45cm
1369 KM
SKU:
056753
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-590 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.0 / 4.08 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 640 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 300 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.