Benzinski agregat KARCHER PGG 6/1 PGG6/1 390ccm 1.042-208.0
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Benzinski agregat KARCHER PGG 6/1 PGG6/1 390ccm 1.042-208.0
S pogonom na snažni i pouzdani 4-taktni benzinski motor (EU STAGE V), naš sinkroni generator PGG 6/1 snage 5 kW jamči autonomno električno napajanje na gradilištima, u poljoprivredi ili u komunalnim poduzećima. Pritom veliki spremnik od 25 l omogućuje dugotrajan rad do 10 sati (pri punoj snazi do 6,5 sati), dok robusni čelični okvir, kotači otporni na kvarove i preklopiva ručka za guranje osiguravaju maksimalnu mobilnost čak i u teškim uvjetima uporabe. Zahvaljujući 2 utičnicama sa zaštitnim kontaktom i 1 plavoj Caravan utičnici (izmjenična struja, 1-fazna) s automatskim regulatorom napona (AVR), uređaj ima dovoljno mogućnosti priključivanja za rad najrazličitijih uređaja. Usavršena tehnika sigurnosti sa zaštitom od preopterećenja i nedostatka ulja štiti uređaj jednostavan za rukovanje od oštećenja.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 84.7 kg |
|---|
| Ostale informacije | Automatski regulator napona (AVR), zaštita od manjka ulja |
|---|---|
| Snaga (kW) | 5.5 kW |
| Max. vrijeme rada | 5.5 kW |
| Snaga motora (kW) | 9.6 kW / 13.1 KS |
| Maksimalna snaga (kW) | 5.5 kW |
| Utičnice | 1-fazna tip F (šuko), 1-fazna CEE (16 A) |
| Kapacitet rezervoara (L) | 25 L |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 743 x 713 x 670 mm |
| Elektro start | Ne |
SLIČNI PROIZVODI
Benzinski agregat – inverter Fogo F2001IS 1.8kW
| Brend | FOGO |
|---|---|
| Ostale informacije | Nivo buke: 90 dB, Super tiha izvedba, Elektronska regulacija obrtaja motora |
| Snaga (kW) | 1.6 kW |
| Max. vrijeme rada | 4-6 h |
| Nominalna snaga (kW) | 1.6 kWNivo buke: 90 dB, Super tiha izvedba, Elektronska regulacija obrtaja motora |
| Maksimalna snaga (kW) | 1.8 kW |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Kapacitet rezervoara (L) | 4 L |
| Težina (kg) | 22 |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Honda EC 3800 5.1KS
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Max. vrijeme rada | 3 h |
| Nominalna snaga (kW) | 3.8 kW |
| Maksimalna snaga (kW) | 3.6 kW |
| Utičnice | 2 x šuko |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Kapacitet rezervoara (L) | 5.3 L |
| Težina (kg) | 58 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 550 x 540 mm |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Honda EC 5500 13KS
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Ostale informacije | 4-taktni motor, kondenzatorski regulator |
| Max. vrijeme rada | 3.0 – 3.6 h |
| Snaga motora (kW) | 9.56 kW (13.0 HP) |
| Nominalna snaga (kW) | 4.5 kW (4500 kW) |
| Maksimalna snaga (kW) | 5.0 kW (5000 kW) |
| Jačina struje (A) | 19.5 A |
| Utičnice | 2 x šuko |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Kapacitet rezervoara (L) | 6.2 L |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3000 rpm |
| Težina (kg) | 77 kg (neto), 84 kg (operativna) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 550 x 540 mm |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Honda EU 10 i 1.8KS
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Ostale informacije | Inverter regulator, paralelno vezivanje, stabilnost napona ispod +/- 1% |
| Snaga (kW) | 1 |
| Max. vrijeme rada | 3.6 do 8 h |
| Snaga motora (kW) | 1.32 (1.79 PS) pri 4500 RPM |
| Nominalna snaga (kW) | 0,9 |
| Maksimalna snaga (kW) | 1 |
| Jačina struje (A) | 3.9 (AC nominalna), 8 (DC) |
| Utičnice | 1 šuko |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Kapacitet rezervoara (L) | 2,3 |
| Težina (kg) | 13 (neto), 15 (operativna) |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Honda EU 70 iS 7.0kVA
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Snaga (kW) | 7.0 kW |
| Max. vrijeme rada | 18 sati (s Eco-throttle) |
| Snaga motora (kW) | 6.5 kW |
| Nominalna snaga (kW) | 5.5 kW |
| Maksimalna snaga (kW) | 7.0 kW |
| Jačina struje (A) | 22.8 A |
| Utičnice | 1 x 230V, 1 x 12V, 1 x 5V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Kapacitet rezervoara (L) | 19.2 L |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3,600 rpm |
| Težina (kg) | 118 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 848 x 700 x 721 mm |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Powerac PR 5000E 6KS 230V 18A
| Brend | POWERAC |
|---|---|
| Ostale informacije | Ručni start, dugotrajni rad |
| Snaga (kW) | 3.5 kW |
| Max. vrijeme rada | 8 h |
| Nominalna snaga (kW) | 4.0 kW |
| Maksimalna snaga (kW) | 4.5 kW |
| Jačina struje (A) | 18 A |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Benzinski agregat Powermate WV 2200 by PRAMAC 2.95KS 230V
| Brend | POWERMATE |
|---|---|
| Ostale informacije | AVR regulacija napona, IP23 zaštita |
| Snaga (kW) | 2.2 |
| Max. vrijeme rada | 19 h |
| Nominalna snaga (kW) | 1.8 |
| Maksimalna snaga (kW) | 2.2 |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Kapacitet rezervoara (L) | 17 |
| Težina (kg) | 47 |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Villager 207ccm AGM AGP 2800S
| Brend | Villager |
|---|---|
| Snaga (kW) | 2,8 |
| Snaga motora (kW) | 4,6 |
| Nominalna snaga (kW) | 2,5 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat Villager 208ccm VGP 2700S + AVR
| Brend | Villager |
|---|---|
| Max. vrijeme rada | 17 h 30 min |
| Snaga motora (kW) | 4.2 kW |
| Nominalna snaga (kW) | 2 kW |
| Maksimalna snaga (kW) | 2.2 kW |
| Jačina struje (A) | 9 A |
| Utičnice | 2 x 230 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Kapacitet rezervoara (L) | 15 L |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 rpm |
| Težina (kg) | 39 kg |
| Elektro start | Ne |
Benzinski agregat za struju Honda EU 32 IS 3.2kVA
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Max. vrijeme rada | 3.3 h |
| Nominalna snaga (kW) | 2.6 kW (2600 VA) |
| Maksimalna snaga (kW) | 3.2 kW (3200 VA) |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Kapacitet rezervoara (L) | 4.7 L |
| Težina (kg) | 26.5 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 572 x 306 x 452 mm |
| Elektro start | Ne |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.