Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 448.3 T
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Samohodna benzinska kosilica STIHL RM 448.3 T 4-u-1 (WB410113405) kombinuje moćne mogućnosti košnje s vodilicom koja štedi energiju. Sa širinom od 46 cm, idealna je za srednje do velike travnjake. Zahvaljujući laganom i čvrstom kućištu od polimera, posebno je pogodna za vrtlarstvo. Snažan OHV motor, 1-brzinski 4WD i sustav lakog pokretanja čine je popularnim radnim alatom. RM 448.3 T također impresionira svojim upravljanjem točno na liniji: jednobojni upravljač osigurava udobno rukovanje prilikom košnje travnjaka i izvlačenja košare za sakupljanje trave. Sa središnjim podešavanjem visine rezanja u 7 koraka, možete jednostavno upravljati ravnomjerno skraćenim košenjem trave.
Benzinska kosilica STIHL RM 448.3 T prikladna je za privatne radove na travnjacima srednje veličine. Zahvaljujući praktičnom 1-brzinskom pogonu na kotačima, moći ćete se dobro kretati, posebno na padinama. Njega travnjaka obavlja se brzo zahvaljujući snažnom motoru. Standardno opremljena s više noževa , integriranom funkcijom malčiranja i bočnim izbacivanjem , ova je kosilica prikladna i za košnju i malčiranje. Pokošenu travu možete skupljati izravno ili je rasporediti po travnjaku s bočnim izbacivanjem.
Sa širinom rezanja od 46 cm, glatkim kotačima i kućištem od izdržljivog polimera, STIHL RM 448 T optimalno vam pomaže u brzoj i učinkovitoj njezi travnjaka srednje veličine. Za postizanje najpreciznijeg rezultata rezanja, središnje podešavanje visine rezanja u 7 koraka može se jednostavno podesiti na željenu visinu rezanja od 20 mm do 100 mm . Kada se koristi, košara za skupljanje trave od 52 litre podržava vas tako da ne morate grabljati pokošenu travu nakon košnje. Indikator razine obavještava vas o točnom vremenu pražnjenja , što je posebno jednostavno zahvaljujući mehanizmu za sklapanje. Udoban upravljač podesiv po visini osigurava udobnu i ergonomsku košnju.
- Robusna benzinska kosilica sa širinom rezanja od 46 cm i pogonom na kotačima s 1 brzinom
- Za travnjake srednje veličine
- Opremljen udobnim upravljačem podesivim po visini
- Samohodni s jednom brzinom
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Pogonsko gorivo | Benzin |
|---|
| Težina (kg) | 32 |
|---|
| Širina košenja (cm) | 46 |
|---|
| Pogon kosilice | Gurajuća |
|---|---|
| Zapremina korpe (L) | 52 |
| Visina košenja (mm) | 20-100 |
SLIČNI PROIZVODI
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica Honda HRX 426 SXE 3.7KS 42cm
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Zapremina korpe (L) | 60 |
| Visina košenja (mm) | 21 – 73 |
| Širina košenja (cm) | 42 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.7 / 3.7 |
| Težina (kg) | 36.5 |
| Broj nivoa visine košenja | 6 |
| Ostale informacije | Motor: GCV160E OHC 4-taktni motor |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1440 x 480 x 1030 |
| Funkcija malčiranja | Ne |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3500 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 160 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica Honda HRX 537 VKE 5.7KS 53cm
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Zapremina korpe (L) | 88 |
| Visina košenja (mm) | 20 – 100 |
| Širina košenja (cm) | 53 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1621 x 976 x 585 |
| Snaga ( kW / KS ) | 4.2 / 5.7 |
| Težina (kg) | 44 |
| Broj nivoa visine košenja | 7 |
| Ostale informacije | Motor: Honda GCVx 200 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2850 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 900 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 201 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica Honda UM 616 EBE 4.2KS 61cm
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Visina košenja (mm) | 15 – 75 |
| Širina košenja (cm) | 61 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2 / 4.2 |
| Težina (kg) | 72 |
| Broj nivoa visine košenja | 4 |
| Ostale informacije | Motor: Honda GXV160 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1780 x 970 x 1080 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Da |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2850 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 900 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 163 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 253 3.0 51cm by Briggs & Stratton
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Ostale informacije | Motor: B&S serija 625 E OHV RS |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 1800 |
| Zapremina korpe (L) | 55 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 75 |
| Širina košenja (cm) | 51 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.2 / 3.0 |
| Težina (kg) | 26 |
| Funkcija malčiranja | Ne |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 150 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 448 TX 2.8KS 46cm by Briggs & Stratton
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Ostale informacije | Faktor Nesigurnosti K: 1,95 m/s² Garantovana razina zvučne snage LWAd: 96 dB(A) Motor: B&S serija 575 EX OHV RS Nesigurnost KpA: 2 dB(A) Vrijednost vibracija ahw: 3,9 m/s² |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 1200 |
| Zapremina korpe (L) | 55 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 75 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.8 |
| Težina (kg) | 26 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 140 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 545 V 3.5KS 43cm
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Ostale informacije | Motor: STIHL EVC 300 |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 1200 |
| Zapremina korpe (L) | 60 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 80 |
| Širina košenja (cm) | 43 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.6 / 3.5 |
| Težina (kg) | 29 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 163 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 650 V 3.5KS 48cm by Kohler
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Ostale informacije | Motor: Kohler HD 775 OHV SC |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 2000 |
| Zapremina korpe (L) | 70 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 85 |
| Širina košenja (cm) | 48 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.6 / 3.5 |
| Težina (kg) | 46 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 173 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica STIHL RM 756 GS 3.9KS 54cm by Kawasaki
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Ostale informacije | Motor: Kawasaki FJ 180 V KAI OHV |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 3000 |
| Zapremina korpe (L) | 80 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 90 |
| Širina košenja (cm) | 54 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.9 / 3.9 |
| Težina (kg) | 60 |
| Funkcija malčiranja | Ne |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Ne |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 179 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica Villager Atlas 5111 T 4.0KS 50cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 1500 |
| Zapremina korpe (L) | 60 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 75 |
| Širina košenja (cm) | 50.1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.0 / 4.0 |
| Težina (kg) | 38.5 |
| Broj nivoa visine košenja | 7 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Da |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
| Ostale informacije | Motor: T8 OHV |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 173 |
Samohodna benzinska parkovska kosilica – kosačica Villager Falcon 5111 B 3.5KS 51cm by Briggs & Stratton
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Pogon kosilice | Samohodna |
| Površina košenja (m²) | 1500 |
| Zapremina korpe (L) | 60 |
| Visina košenja (mm) | 27 – 90 |
| Širina košenja (cm) | 51 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.59 / 3.47 |
| Težina (kg) | 36.6 |
| Broj nivoa visine košenja | 5 |
| Funkcija malčiranja | Da |
| Funkcija bočnog izbacivanja trave | Da |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
| Ostale informacije | Motor: B&S 675 EXI OHV |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 163 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.