Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 5 Compact Home 1.630-753.0 2100W 145Bar
*Ostvarite dodatne 3 godine garancije registracijom uređaja na linku ispod:
https://www.kaercher.com/hr/servisi/podrska/produljenje-garancije.html
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Karcher K 5 perač visokim pritiskom odlikuju manji gabariti uz iste karakteristike pranja kao i K 5 Full Control. Home kit uključuje T 5 čistač podova i 1L 3 u 1 deterdžent za kamen i fasade.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 5 Compact Home 1.630-753.0 2100W 145Bar” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
4054278498072
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 2100 |
|---|
| Težina (kg) | 12 |
|---|
| Isporučeni pribor | 3 u 1 deterdžent za kamen i fasade 1L3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 8mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevT 5 čistač podovaVario Power mlazna cijev |
|---|
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
850 KM
SKU:
606968
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Aparat za zavarivanje – varenje plastičnih cijevi Villager AGM PW 900 900W
80 KM
SKU:
012769
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | bar kod: 3800972016286 – čl. br.: 077214 Dužina kabla: 2m. Elektrode: 1,5-4,00 mm Garantni rok: 36 meseci za fizička lica, 12 meseci za firme (YUL) Izlazni napon: V 28 Model: RD-IW220 Nazivna frekvencija: Hz 50 Nazivni napon: V 230 Stepen zaštite – IP21 Struja zavarivanja: A 20-200 Težina: 5.500 kgTehnički podaci: |
| Garancija | 24 mjeseca |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
459 KM
SKU:
046460
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 620 S 3.8KS 45cm
670 KM
SKU:
044516
| Brend | Villager |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 62 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.8 / 3.8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Korak lanca | 3/8″ |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
77 KM
SKU:
051120
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
130 KM
SKU:
066269
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
430 KM
SKU:
1.676-103.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER Smart Control K 5 1.324-650.0 2100W 145Bar
1000 KM
SKU:
1.324-650.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Multi Jet 3 u 1podržava bluetoothTeleskopska drškaVisokotlačni pištolji, G 180 Q Smart ControlVisokotlačno crijevo, 10 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 13,75 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
SKU:
HT1W496-1
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
95 KM
SKU:
060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.