Električni visokotlačni perač – VAP Karcher K 4 Power Control Flex 1.324-300.0 1800W 130bar
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
K 4 Power Control Flex perač pod pritiskom nevjerovatno olakšava čišćenje svake površine uz pravi pritisak. A zahvaljujući Kärcher Home & Garden aplikaciji, pronalaženje pravog pritiska je također vrlo jednostavno. Savjetnik za primjenu integriran u aplikaciju podržava korisnike praktičnim savjetima za svaku situaciju čišćenja i zadatak čišćenja – za savršene rezultate čišćenja. Za maksimalnu kontrolu, nivo pritiska se može lako podesiti okretanjem cijevi za prskanje ili provjeriti na pištolju za prskanje G 160 Q Power Control. K 4 Power Control Flex također impresionira Kärcher Plug ‘n’ Clean sistemom za deterdžent za jednostavnu promjenu deterdženta, PremiumFlex crijevom za visoki pritisak za dodatnu udobnost, teleskopskom ručkom za jednostavan transport, Quick Connect sistemom za uštedu vremena i truda pri spajanju i vađenju crijeva za visoki pritisak iz uređaja, plus pištoljem za prskanje i parkirnim položajem kako bi se osigurala lako dostupna dodatna oprema u svakom trenutku.
Pištolj s Power Control okidačem, brzim priključkom i cijevima za prskanje
Optimalno podešavanje za svaku površinu. Tri podešavanja pritiska i jedno podešavanje za deterdžent. Potpuna kontrola – ručni displej prikazuje podešene postavke. Brzi priključak za jednostavno spajanje crijeva visokog pritiska i pribora.
PremiumFlex crijevo visokog pritiska
Fleksibilno crijevo osigurava maksimalnu fleksibilnost, a time i maksimalnu slobodu kretanja. Visokotlačno crijevo se lako namotava i odmotava bez stvaranja čvorova.
Aplikacija za dom i vrt
Aplikacija Kärcher Home & Garden vas čini stručnjakom za čišćenje. Iskoristite naše opsežno znanje o Kärcheru za savršene rezultate čišćenja. Praktična sveobuhvatna usluga – sve informacije o uređaju, njegovoj primjeni i našem servisnom portalu.
Plug ‘n’ Clean – Kärcher sistem za čišćenje
- Brzo, jednostavno i praktično – zahvaljujući Plug ‘n’ Clean funkciji, deterdžent se može lako promijeniti u samo jednom koraku.
Izvanredne performanse
- Vodeno hlađeni motor impresionira svojim posebno dugim vijekom trajanja i velikom snagom.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1800 |
|---|
| Težina (kg) | 11.9 |
|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″ Čistač prljavštine Vario Power Jet Visokotlačni pištolji: G 120 Q Power Control Visokotlačno crijevo: 8 m Premium Flex |
|---|
| Ostale informacije | Dužina kabla: 5m Učinak: 30m2/h |
|---|---|
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 bar |
| Brzina protoka (L/H) | 420 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 405 x 306 x 584 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 2300W 140bar HW140
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2300 |
| Težina (kg) | 29 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 140 |
Električni visokotlačni perač – VAP Oleo Mac PW 150 C 150bar 2.2kW
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | pištolj sa zaštitom, koplje sa okretnom mlaznicom, cijev za pjenu, kolut za crijevo, 8 m termoplastično crijevo, fiksna četka |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2200 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 100 1700 W 120 bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1700 |
| Težina (kg) | 16,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 90 2100W 130bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 8 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 100 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
| Brzina protoka (L/H) | 350 – 440 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1800W 135Bar VHW 100
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 17 |
| Radni pritisak (bar) | 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 135 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 2100W 165Bar VHW 120
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 18 |
| Radni pritisak (bar) | 110 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 165 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 155 3200W 225Bar
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3200 |
| Težina (kg) | 26 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m Glava pumpe: aluminij Integrisana posuda za deterdžent Metalna cijev Motalica za crijevo |
| Isporučeni pribor | 4x mlaznica Crijevo 5m Pištolj Produžetak pištolja Turbo (roto) mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 540 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 80 X 1700W 120bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1700 |
| Težina (kg) | 7 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 90 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 bar |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m |
| Brzina protoka (L/H) | 330 – 430 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač Oleo Mac PW 115 C 125bar 1.75kW sa priborom
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1750 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 125 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.