Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER HD 10/25-4 S Plus 1.286-960.0
| Garancija | 12 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Visokotlačni perač s hladnom vodom HD 10/25-4 S Plus impresionira visokim performansama i kvalitetom. Sistemi pomoći i Vibrasoft rotaciona mlaznica dizajnirani su sa ergonomijom na umu.
HD 10/25-4 S Plus visokotlačni čistač s hladnom vodom je idealna mašina za ergonomski i lak rad. Kärcher EASY!Force Advanced pištolj sa okidačem čini ga udobnim za upotrebu bez ikakve sile držanja. Pritisak i zapremina vode mogu se podesiti na servo kontroleru koji se nalazi između koplja i pištolja za okidanje. Smanjenjem pritiska na ovaj način, korisnici mogu brzo reagirati na osjetljive površine – bez potrebe da mijenjaju cijelu mlaznicu. Vibrasoft rotaciona mlaznica takođe značajno smanjuje vibracije na mlaznici. Sistemi pomoći i LED prikaz statusa povećavaju jednostavnost za upotrebu. Pažljivo odabrani materijali osiguravaju da se vrhunski kvalitet nastavlja unutar Super Class mašine. Otporna kolebljiva pumpa, klipovi od nerđajućeg čelika i mesingana glava cilindra rade u saradnji sa 4-polnim motorom male brzine sa sistemom za hlađenje vazduh-voda. Integrisani nosači okvira napravljeni od aluminijuma čine laganu, ali robusnu šasiju, čineći utovar kranom opcijom. Za kompaktan i prenosiv dizajn, motor i pumpna jedinica su montirani okomito u uspravnom rasporedu. Mašina također ima odlaganje pribora u obliku pretinca za odlaganje i podesivih kuka.
Sistemi pomoći i LED prikaz statusa
- Integrisani elektronski sistem za nadzor mašina.
- Automatsko isključivanje u slučaju niskog napona ili prenapona.
- Isključuje se u slučaju curenja ili kvara faze.
Inteligentno dizajniran servisni koncept olakšava brze operacije na licu mjesta
- Okretna glava pumpe.
- Pogodan prikaz nivoa napunjenosti ulja i otvor za ispuštanje ulja integrisan u šasiju.
- Modularna konstrukcija, koja se sastoji od pumpe, motora i upravljačkog ormarića.
Široki asortiman pribora sa EASY!Lockom
- Pritisak i zapremina vode mogu se podesiti na servo kontroleru koji se nalazi između koplja i pištolja za okidanje.
- EASY!Force Advanced za rad bez zamora bez ikakve sile držanja.
- Rotirajuća cijev od nehrđajućeg čelika 1050 mm.
Širok asortiman dodatne opreme i kompleta za pričvršćivanje
- Odeljak za odlaganje.
- Podesive kuke, npr. za odlaganje drugog koplja ili električnog kabla.
- Skladište za crijevo visokog pritiska.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 400 |
|---|
| Snaga (W) | 8800 |
|---|
| Težina (kg) | 67.5 (sa dodacima) |
|---|
| Isporučeni pribor | 4-polni, trofazni motor sa vazdušnim i vodenim hlađenjem Aksijalna pumpa sa 3 klipa: sa klipovima od nerđajućeg čelika Cijev za prskanje pod visokim pritiskom Cijev za prskanje: 1050 mm Crevo visokog pritiska: 10 m, Premium kvaliteta, ID 8, 315 bara Dirt Blaster Dovod vode od mesinga Indikator nivoa ulja Integrisani fini filter za vodu Isključivanje pritiska Pištolj za prskanje sa mekim držačem Pištolj za prskanje: EASY!Force Advanced Servo kontrola Snažna mlaznica |
|---|
| Ostale informacije | Kabl za napajanje: 5m |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 80 – 250 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 250 |
| Brzina protoka (L/H) | 500 – 1000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 607 x 518 x 1063 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K7 EU K 7 3000W 160Bar 1.168-502.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključak vrtnog crijeva A3 / 4 “Crijevo visokog pritiska, 10 m, gumenoDeterdžent, Univerzalno sredstvo za čišćenje, 1 lPištolj za prskanje pod visokim pritiskom, standardni Quick ConnectVario Power Jet rotirajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 18,9 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 160 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 1300W 100bar HW102
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1300 |
| Težina (kg) | 5,8 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 100 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 2100W 140bar HW132
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 18,8 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 140 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 2500W 150bar HW151
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2500 |
| Težina (kg) | 28,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP Oleo Mac PW 125 C 150bar 2.35kW
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2350 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP ProAir STORM 225R 3200W 225bar
| Brend | Proair |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3200 |
| Težina (kg) | 30 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 90 2100W 130bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 8 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 100 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
| Brzina protoka (L/H) | 350 – 440 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 130 2500W 195Bar
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2500 |
| Težina (kg) | 22 |
| Radni pritisak (bar) | 130 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 195 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m |
| Isporučeni pribor | Podešavajuća mlaznica Roto četka Roto mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 420 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 120 Plus 2100W 160bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Ostale informacije | Kabel za napajanje dužine (m): 5 Razina zvučne snage dB (A): 86,0 Razina zvučnog tlaka dB (A): 74,0 Visokotlačno crijevo dužine (m): 8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Težina (kg) | 21,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 160 bar |
| Isporučeni pribor | Mlaznica lepezastog mlaza sa podesivim radnim pritiskom Rotaciona mlaznica Set za raspršivanje sredstva za čišćenje |
| Snaga (W) | 2100 |
| Radni pritisak (bar) | 10-125 |
| Brzina protoka (L/H) | 400 – 480 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač Oleo Mac PW 115 C 125bar 1.75kW sa priborom
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1750 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 125 |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.