Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Bosch GSS 280 AVE 0601292902 300W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Brusilica s najmanje vibracija i savršena za rukovanje!
- Vibration Control – patentirano odvojeno kućište za glatki rad
- Sustav zatezanja papira – sustav za zatezanje papira za savršeno pripasivanje papira
- Prozirna kutija za prašinu s mikrofiltrom – za mobilno usisavanje
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Bosch GSS 280 AVE 0601292902 300W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140663830
| Model | GSS 280 AVE |
|---|
| Dužina kabla (m) | 2 |
|---|
| Težina (kg) | 2.7 |
|---|
| Isporučeni pribor | 1 x brusnih listova C470, Best for Wood + Paint, 120 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 605 268)1 x brusnih listova C470, Best for Wood + Paint, 180 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 605 269)1 x brusnih listova C470, Best for Wood + Paint, 80 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 605 267)Dodatna ručka 2 602 026 175Kartonska kutija |
|---|
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 11000 |
| Standardna oprema | Sustav zatezanja papira, prozirna kutija za prašinu |
| Isporučeno u | Kartonska kutija |
| Prečnik oscilacije | 2.4 |
| Ulazna snaga (W) | 350 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica DeWalt DWE6411 230W
355 KM
SKU:
DWE6411
| Napajanje | 230 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 108 x 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14000 |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Ulazna snaga (W) | 230 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | DWE6411 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica DeWalt DWE6423 280W 125mm
315 KM
SKU:
DWE6423
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 12000 |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Rotacijska brusilica 280 W 125 mm DeWalt DWE6423 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TC-OS 1520 4460640 150W
59 KM
SKU:
4460640
| Napajanje | 1 – 230 V (monofazni) |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 24000 min-1 |
| Težina (kg) | 1.19 / 1,51 kg |
| Ulazna snaga (W) | 150 W |
| Brend | Einhell |
| Prečnik lista (mm) | 230 x 93 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | TC-OS 1520/1 |
| Snaga (W) | 150 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4557 180W
169 KM
SKU:
BO4557
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 140 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 28000 |
| Težina (kg) | 1.0 |
| Ulazna snaga (W) | 180 |
| Brend | Makita |
| Prečnik oscilacije | 1,5 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 2 |
| Model | Makita BO4557 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita M9203 190W
149 KM
SKU:
M9203
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Makita M9203 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 350W
808 KM
SKU:
611351000
| Napajanje | 350 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 229 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8.400 – 22.000 o/min |
| Standardna oprema | Brusna podloga, Uklonjiva bočna ručka, Tekstilna vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2,6 kg |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | SRE 4351 TurboTec |
| Snaga (W) | 350 |
| Isporučeni pribor | Brusna podlogaTekstilna vrećica za prašinuUklonjiva bočna ručka |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Ryobi RSS280-S 280W
115 KM
SKU:
5133003502
| Napajanje | DA |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×185 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 0-13000 |
| Isporučeno u | Transportna torba |
| Težina (kg) | 2.3 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Električna oscilirajuća brusilica 280W RSS280-S Ryobi |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
106 KM
SKU:
051061
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 382 380W
101 KM
SKU:
055687
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Ulazna snaga (W) | 380 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 382 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Set električna vibraciona brusilica-šlajfarica i ubodna pila Makita DK0008
349 KM
SKU:
DK0008
| Napajanje | Napon 190W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93 x 228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 22.000 |
| Standardna oprema | Štitnik protiv prašine, ergonomska ručka |
| Težina (kg) | 1.6 |
| Prečnik oscilacije | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dužina kabla (m) | Prikladna dužina |
| Model | DK0008 |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.