Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Bosch GSS 160 MULTI 06012A2300 180W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Fina brusilica – odgovara za svaki kut
- Robusna i kompaktna oscilatorna brusilica za upravljanje jednom rukom
- Izmjena brusne ploče (140, 160 i Delta) nudi korisniku najveću prilagodljivost
- Ergonomski konstrukcijski oblik s površinama mekanog rukohvata za različite pozicije držanja
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Bosch GSS 160 MULTI 06012A2300 180W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140785983
| Težina (kg) | 1,2 |
|---|
| Isporučeni pribor | 1 x brusni list C470, Best for Wood + Paint, 120 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 607 232)1 x brusni list C470, Best for Wood + Paint, 120 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 607 458)1 x brusni list C470, Best for Wood + Paint, 120 (dostupan posebno kao set od 10: 2 608 608Z96)Alat za probijanje rupa 2 608 190 059Delta osnovna ploča, 100 x 150 mm (2 608 601 448) s brusnom pločom 2 608 601 445IzvijačKutija za prašinu (2 605 411 240) sa Mikrofiltar 2 605 411 241L-BOXX 136 1 600 A01 2G0Osnovna ploča, 113 x 101 mm (2 608 601 446) s brusnom pločom 2 608 601 443Osnovna ploča, 80 x 130 mm (2 608 601 447) s brusnom pločom 2 608 601 444Uložak za L-BOXX |
|---|
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 100 x 150 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Prečnik oscilacije | 1,6 mm |
| Ulazna snaga (W) | 180 |
SLIČNI PROIZVODI
Ekscentrična vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TE-OS 2520 E 460620 250W
139 KM
SKU:
4460620
| Napajanje | 1 – 230 V (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 x 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14000 – 24000 min-1 |
| Standardna oprema | Brusni papir |
| Isporučeno u | U praktičnom koferu |
| Težina (kg) | 2.3 / 3.65 |
| Prečnik oscilacije | 2 mm |
| Ulazna snaga (W) | 250 W |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica DeWalt DWE6411 230W
355 KM
SKU:
DWE6411
| Napajanje | 230 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 108 x 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14000 |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Ulazna snaga (W) | 230 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | DWE6411 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TC-DS 19 4464235 190W
75 KM
SKU:
4464235
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 x 90 x 90 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 20000 min-1 |
| Težina (kg) | 1.1 / 1.2 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | TC-DS 19 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4565 200W
219 KM
SKU:
BO4565
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 102 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14.000 |
| Standardna oprema | Ergonomski oblikovana ručka |
| Isporučeno u | PVC kutija |
| Težina (kg) | 1.2 |
| Prečnik oscilacije | 1.5 mm |
| Ulazna snaga (W) | 200 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita BO4565 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4900V 330W
499 KM
SKU:
BO4900V
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 115 x 232 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000-20000 |
| Standardna oprema | Usisna jedinica |
| Isporučeno u | Vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2.9 |
| Prečnik oscilacije | 2.6 |
| Ulazna snaga (W) | 330 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita BO4900V |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4901 330W
429 KM
SKU:
BO4901
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 20000 |
| Standardna oprema | Ugrađena usisna jedinica |
| Težina (kg) | 2.8 |
| Prečnik oscilacije | 2.6 |
| Ulazna snaga (W) | 330 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita BO4901 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita M9203 190W
149 KM
SKU:
M9203
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Makita M9203 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Stanley FMEW214K SFM 280W
202 KM
SKU:
FMEW214K
| Napajanje | 280 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 2.1 |
| Prečnik oscilacije | 2.0 mm |
| Ulazna snaga (W) | 280 |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLP 150 200W
74 KM
SKU:
071539
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 150 |
| Težina (kg) | 1.3 |
| Prečnik oscilacije | 150 × 150 × 100 mm |
| Ulazna snaga (W) | 200 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | Brusni papirVakuumska priključna cijev |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLP 345 450W
126 KM
SKU:
071537
| Napajanje | Kolektorski elektromotor |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Standardna oprema | Brusni papir, Sakupljač prašine, Regulator brzine |
| Isporučeno u | Električne brusilice |
| Težina (kg) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLP 345 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.