Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA450 220W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Orbitalna brusilica Black & Decker KA450 s lopaticom ima kompaktan, snažan motor koji brzo obavlja posao, s velikom veličinom orbite i velikom brzinom brušenja za brže uklanjanje materijala.
- Kompaktan dizajn omogućava vam da se približite radnoj površini za veću kontrolu.
- Brza i jednostavna zamjena papira, pomoću kuke i petlje ili tradicionalnog dodatka za kopče.
- Dizajn ručke za dlan omogućava brušenje jednom rukom, a aktiviranje prekidača za lopatice omogućava intuitivan i jednostavan rad.
- Opremljen troslojnom filterskom vrećom za prašinu za visok protok i efikasnost.
- Veoma svestran, idealan za farbanje/lakiranje, čišćenje stakla, uklanjanje rđe i brušenje u uskim prostorima
- Isporučuje se sa: 1 x mrežastim brusnim listom i 1 x troslojnom vrećicom za prašinu.
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA450 220W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048561010
| Dužina kabla (m) | 2 |
|---|
| Napajanje | 220W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 108 x 112 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 16.000/min |
| Prečnik oscilacije | 2,0 mm |
| Ulazna snaga (W) | 220 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA300 135W
125 KM
SKU:
KA300
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 22000/min |
| Težina (kg) | Laka |
| Ulazna snaga (W) | 135 W |
| Brend | Black+Decker |
| Prečnik lista (mm) | 90 x 187 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Model | KA300 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica DeWalt DWE6423 280W 125mm
315 KM
SKU:
DWE6423
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 12000 |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Rotacijska brusilica 280 W 125 mm DeWalt DWE6423 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TC-DS 19 4464235 190W
75 KM
SKU:
4464235
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 x 90 x 90 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 20000 min-1 |
| Težina (kg) | 1.1 / 1.2 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | TC-DS 19 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TE-OS 1320 4460560 150W
79 KM
SKU:
4460560
| Napajanje | 1 – 230 V (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 150 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 24000 |
| Standardna oprema | 6 brusnih papira (3x P 120 3x P 240), spremnik prašine, adapter za odvajanje prašine |
| Isporučeno u | Brusilici |
| Težina (kg) | 1.1 / 1.63 |
| Prečnik oscilacije | 2 mm |
| Ulazna snaga (W) | 150 |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | TE-OS 1320 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO3711 190W
239 KM
SKU:
BO3711
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93 x 228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 22000 |
| Težina (kg) | 1.6 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Prečnik oscilacije | 2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 3 |
| Model | Makita BO3711 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Metabo SRE 4350 TurboTec 611350000 350W
SKU:
611350000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Napajanje | 230V |
| Prečnik lista (mm) | 92 x 184 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8400 – 22000 |
| Standardna oprema | Brusna podloga, Uklonjiva bočna ručka, Tekstilna vrećica za prašinu |
| Isporučeno u | Brusna podloga, Uklonjiva bočna ručka, Tekstilna vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2.4 |
| Prečnik oscilacije | 2.2 |
| Ulazna snaga (W) | 350 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | SRE 4350 TurboTec |
| Snaga (W) | 350 |
| Isporučeni pribor | Brusna podlogaTekstilna vrećica za prašinuUklonjiva bočna ručka |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Ryobi RSS280-S 280W
115 KM
SKU:
5133003502
| Napajanje | DA |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×185 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 0-13000 |
| Isporučeno u | Transportna torba |
| Težina (kg) | 2.3 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Električna oscilirajuća brusilica 280W RSS280-S Ryobi |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Stanley FMEW214K SFM 280W
202 KM
SKU:
FMEW214K
| Napajanje | 280 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 2.1 |
| Prečnik oscilacije | 2.0 mm |
| Ulazna snaga (W) | 280 |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager 240W VLP 324
105 KM
SKU:
071538
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 x 182 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 |
| Standardna oprema | Brusni papir, Sakupljač prašine |
| Težina (kg) | 1.55 |
| Ulazna snaga (W) | 240 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLP 324 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirSakupljač prašine |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLP 345 450W
126 KM
SKU:
071537
| Napajanje | Kolektorski elektromotor |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Standardna oprema | Brusni papir, Sakupljač prašine, Regulator brzine |
| Isporučeno u | Električne brusilice |
| Težina (kg) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLP 345 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.