Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA161 55W sa priborom
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Baza detalja je dizajnirana da daje bolje rezultate prilikom brušenja zamršenih područja
- Baza u obliku kapi za pristup uskim uglovima
- Uklonjivi vrhovi omogućavaju dodavanje drugih vrhova profila za veću svestranost
- Brusni papir za brušenje za brže brušenje i lakše postavljanje papira
- Rotirajuća baza omogućava korisniku da rotira papir dok se troši, produžavajući vijek trajanja brusnog papira
- Gumene ručke za udobnost i kontrolu
- Preklopni prekidač za kontinuirani rad. Ruke se mogu slobodno kretati po jedinici dok se koristi.
- Svestran – Idealan za farbanje/lakiranje, čišćenje stakla, uklanjanje rđe i brušenje u uskim prostorima
- Kompaktan dizajn približava vas radnoj površini za veću kontrolu
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA161 55W sa priborom” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048130544
| Model | KA161 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 3 |
|---|
| Težina (kg) | 1.5 kg |
|---|
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 0,75 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11000 o/min |
| Ulazna snaga (W) | 55 W |
SLIČNI PROIZVODI
Ekscentrična vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TE-OS 2520 E 460620 250W
139 KM
SKU:
4460620
| Napajanje | 1 – 230 V (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 x 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14000 – 24000 min-1 |
| Standardna oprema | Brusni papir |
| Isporučeno u | U praktičnom koferu |
| Težina (kg) | 2.3 / 3.65 |
| Prečnik oscilacije | 2 mm |
| Ulazna snaga (W) | 250 W |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker BEW210 230W 125mm
118 KM
SKU:
BEW210
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 0-13000/min |
| Standardna oprema | Set uključuje vrećicu za prašinu i brusni papir |
| Isporučeno u | paket |
| Ulazna snaga (W) | 230 W |
| Brend | Black+Decker |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 2 |
| Model | BEW210 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica DeWalt DWE6423 280W 125mm
315 KM
SKU:
DWE6423
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 12000 |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Rotacijska brusilica 280 W 125 mm DeWalt DWE6423 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO3711 190W
239 KM
SKU:
BO3711
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93 x 228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000 – 22000 |
| Težina (kg) | 1.6 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Prečnik oscilacije | 2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 3 |
| Model | Makita BO3711 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4900V 330W
499 KM
SKU:
BO4900V
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 115 x 232 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000-20000 |
| Standardna oprema | Usisna jedinica |
| Isporučeno u | Vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2.9 |
| Prečnik oscilacije | 2.6 |
| Ulazna snaga (W) | 330 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita BO4900V |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 350W
808 KM
SKU:
611351000
| Napajanje | 350 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 229 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8.400 – 22.000 o/min |
| Standardna oprema | Brusna podloga, Uklonjiva bočna ručka, Tekstilna vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2,6 kg |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | SRE 4351 TurboTec |
| Snaga (W) | 350 |
| Isporučeni pribor | Brusna podlogaTekstilna vrećica za prašinuUklonjiva bočna ručka |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Stanley FMEW214K SFM 280W
202 KM
SKU:
FMEW214K
| Napajanje | 280 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 90 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 2.1 |
| Prečnik oscilacije | 2.0 mm |
| Ulazna snaga (W) | 280 |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 382 380W
101 KM
SKU:
055687
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Ulazna snaga (W) | 380 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 382 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 385 380W
116 KM
SKU:
055689
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 150 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 rpm |
| Isporučeno u | Brusni papir, Sakupljač prašine, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2 kg |
| Ulazna snaga (W) | 380 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 385 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
Set električna vibraciona brusilica-šlajfarica i ubodna pila Makita DK0008
349 KM
SKU:
DK0008
| Napajanje | Napon 190W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93 x 228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 22.000 |
| Standardna oprema | Štitnik protiv prašine, ergonomska ručka |
| Težina (kg) | 1.6 |
| Prečnik oscilacije | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dužina kabla (m) | Prikladna dužina |
| Model | DK0008 |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.