Električna ugaona – kutna brusilica DeWalt DWE4156 900W 115mm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Mali obim omogućava udobno držanje što rezultira vrhunskom ergonomijom
- Motor zaštićen od habanja za povećanu izdržljivost
- Potpuno olovni namotaji statora za povećanu izdržljivost motora
- 100% dizajn kugličnog ležaja povećava efikasnost i izdržljivost
- Nezavisna kutija i dizajn opružnog držača četkice produžava vijek trajanja četkice
- Pop off četke štite armaturu od oštećenja na kraju vijeka trajanja četkice što rezultira većom izdržljivošću motora
- Zaključavanje vretena na vrhu omogućava maksimalnu dubinu rezanja
- Prekidač za beznaponsko otpuštanje sprječava nenamjerno pokretanje jedinice kada je zaključana. Prekidač se mora svjesno resetirati prije nego što se napajanje isporuči
- Meki start smanjuje kretanje alata pri pokretanju povećavajući kontrolu korisnika
- Kućište zupčanika niskog profila omogućava pristup u skučenim prostorima
DeWalt
DeWalt je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 13.000 ljudi i ima historiju dugu preko 95 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer DeWalt proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Alati su posebno poznati po ekstremno visokoj kvaliteti proizvoda kojima je posvećeno puno vremena i pažnje.U svojim proizvodnim pogonima DeWalt proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 1000 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: DeWalt aku odvijač - bušilica, DeWalt ugaona - kutna brusilica, DeWalt električna bušilica - udarna, DeWalt ubodna pila, DeWalt rotacijska brusilica - hoblarica, DeWalt glodalica, DeWalt kružna pila - cirkular, DeWalt trimeri za travu, DeWalt elektro - pneumatski čekić, DeWalt kombinovana bušilica, DeWalt blanjalica, DeWalt boreri - burgije, DeWalt bitovi, DeWalt pribor i DeWalt potrošni materijal... Garancija za sve DeWalt uređaje je 3 godine.( Za sve DeWalt proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #DeWalt?Sarajevo #DeWalt_BiH #DeWalt_Bosna_i_Hercegovina #DeWalt_trgovina #DeWalt_uvoznik_i_distributer #Prox_DeWalt
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona – kutna brusilica DeWalt DWE4156 900W 115mm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Snaga (W) | 900 |
|---|
| Težina (kg) | 2,0 kg |
|---|
| Isporučeni pribor | Višepozicijska bočna ručka, unutrašnja i vanjska prirubnica |
|---|
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Funkcija zaključavanja linije | Zaključavanje vretena |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11800 o/min |
| Isporučeno u | Višepozicijska bočna ručka, unutrašnja i vanjska prirubnica |
| Ulazna snaga (W) | 900 W |
| Kočnice | Prekidač za beznaponsko otpuštanje |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 115 mm |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Prečnik lista (mm) | 115 |
| Dostupnost | Po narudžbi |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 470 2350W 230mm
SKU:
055023
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6500 rpm |
| Težina (kg) | 4.3 kg |
| Zaštita od povratnog udara | 2350 W |
| Tip prekidača | M 14 |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 230 mm |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2350 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita 9558HN 840W 125mm
179 KM
SKU:
9558HN
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 |
| Isporučeno u | Kutija |
| Ulazna snaga (W) | 840 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 93 |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (DB(A)) | 3 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 82 |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Tip prekidača | Poluga |
| Kočnice | Da |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 125 |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 840 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5021 1050W 125mm
449 KM
SKU:
GA5021
| Napajanje | 1.050 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Funkcija zaključavanja linije | 11.000 min-1 |
| Isporučeno u | M14 |
| Težina (kg) | 3,9 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1.050 W |
| Tip prekidača | Gumom obložena drška |
| Kočnice | Da |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 1050 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5040C 1400W 125mm
469 KM
SKU:
GA5040C
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 2800 – 11000 min-1 |
| Težina (kg) | 3.6 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1400 W |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | Podaci nisu dostupni |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Vibracije pri šmirglanju (M/S²) | Podaci nisu dostupni |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 1400 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9040RF01 2600W 230mm
589 KM
SKU:
GA9040RF01
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Standardna oprema | M14 |
| Težina (kg) | 6.7 |
| Ulazna snaga (W) | 2600 |
| Kočnice | Zaštita od ponovnog pokretanja |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 230 |
| Rotirajuća glavna ručka | Namjestiva |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2600 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22.23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9050 2000W 230mm
359 KM
SKU:
GA9050
| Napajanje | 2.000 W |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 230 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6.600 |
| Težina (kg) | 4,7 kg |
| Ulazna snaga (W) | 2.000 W |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 2000 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9050R 2000W 230mm
449 KM
SKU:
GA9050R
| Napajanje | 230V |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Standardna oprema | 230 mm brusna ploča |
| Isporučeno u | M14 |
| Težina (kg) | 4,8 |
| Ulazna snaga (W) | 2000 |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Tip prekidača | Mali prekidač |
| AVS antivibracioni sistem | Da |
| Kočnice | Da |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 230 |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Snaga (W) | 2000 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita M9002 1050W 125mm
209 KM
SKU:
M9002
| Napajanje | 1050 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11,000 min-1 |
| Težina (kg) | 2.8 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1050 W |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 22.23 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 1050 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita M9003 1050W 150mm
199 KM
SKU:
M9003
| Napajanje | 1050 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 150 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 10.000 min^-1 |
| Isporučeno u | uključuje brusnu ploču |
| Težina (kg) | 2,8 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1050 W |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Tip prekidača | Gumb za zaključavanje |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 1050 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita M9502R 570W 115mm
199 KM
SKU:
M9502R
| Napajanje | 570 W |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Funkcija zaključavanja linije | 11.000 min-1 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | Da |
| Isporučeno u | Kutija |
| Težina (kg) | 2 kg |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 115 |
| Snaga (W) | 570 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.