Električna ugaona-kutna brusilica Bosch GWS 7-115 0601388106 720W 115mm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Najmanji opseg ručke kod snažnih 720 W
- Najmanji opseg ručke (176 mm) u usporedbi s drugim kutnim brusilicama u istoj klasi snage za naročito udobni rad
- Snažni motor s 720 W uz težinu od samo 1,9 kg za rad u trajnoj primjeni
- Plosnata glava prijenosnika za udobni rad i na uskim mjestima
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona-kutna brusilica Bosch GWS 7-115 0601388106 720W 115mm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140823692
| Snaga (W) | 720 |
|---|
| Težina (kg) | 1.9 kg |
|---|
| Isporučeni pribor | Dodatna ručka 1 602 025 024Ključ za stezanje 1 607 950 043Matica 1 603 340 040Prirubnica (kataloški broj 2 605 703 014)Štitnik 1 619 P06 547 |
|---|
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 115 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11000 min-1 |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | 1.5 m/s² |
| Tip prekidača | Prekidač s mogućnošću zabravljenja |
| AVS antivibracioni sistem | Da |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | Unspecified |
| Vibracije pri šmirglanju (M/S²) | 1.5 m/s² |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 433 900W 125mm
78 KM
SKU:
051121
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Težina (kg) | 1.73 kg |
| Ulazna snaga (W) | 900 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 900 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 467 1200W 125mm
102 KM
SKU:
055022
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Standardna oprema | Ključ za montažu diska |
| Težina (kg) | 2.4 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1200 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| AVS antivibracioni sistem | Bočna ručka |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 125 mm |
| Brend | Villager |
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Veličina navoja na osovini | M14 |
| Snaga (W) | 1200 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 470 2350W 230mm
SKU:
055023
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6500 rpm |
| Težina (kg) | 4.3 kg |
| Zaštita od povratnog udara | 2350 W |
| Tip prekidača | M 14 |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 230 mm |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2350 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita 9557HNRG 840W 115mm
229 KM
SKU:
9557HNRG
| Napajanje | 840 W |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 115 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 min-1 |
| Težina (kg) | 2,4 kg |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 840 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5021C 1450W 125mm
569 KM
SKU:
GA5021C
| Napajanje | 1450 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Funkcija zaključavanja linije | 10000 min^-1 |
| Standardna oprema | Veličina priključka – M14 |
| Težina (kg) | 1450 W |
| Tip prekidača | Zaštita od ponovnog pokretanja |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 4.1 kg |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 1450 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5030 720W 125mm
SKU:
GA5030
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 |
| Standardna oprema | Brusna ploča (Ø 125 mm), M14 priključak |
| Isporučeno u | Kutija |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Tip prekidača | Poluga |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1,8 kg |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 750 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5040C 1400W 125mm
469 KM
SKU:
GA5040C
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 2800 – 11000 min-1 |
| Težina (kg) | 3.6 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1400 W |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | Podaci nisu dostupni |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Vibracije pri šmirglanju (M/S²) | Podaci nisu dostupni |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 1400 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9020 2200W 230mm
SKU:
GA9020
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Funkcija zaključavanja linije | 6600 min-1 |
| Ulazna snaga (W) | 2200 W |
| Tip prekidača | Gumom obložena drška |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 5.8 kg |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2200 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9020RF 2200W 230mm
449 KM
SKU:
GA9020RF
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Standardna oprema | Zaštita od ponovnog pokretanja |
| Težina (kg) | 5.8 |
| Tip prekidača | Veliki prekidač |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 22,23 |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Izlazna snaga (W) | 2200 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2200 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9050 2000W 230mm
359 KM
SKU:
GA9050
| Napajanje | 2.000 W |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 230 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6.600 |
| Težina (kg) | 4,7 kg |
| Ulazna snaga (W) | 2.000 W |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 2000 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.