Električna ubodna pila za mekane materijale Bosch GSG 300 0601575103 350W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Stručnjak za mekane materijale
- Za krojenje pjenastih materijala, gumirane konjske dlake i sličnih materijala, točno u milimetar
- Rad s najmanjom vibracijom i bukom zahvaljujući listovima pile koji rade u protusmjernom hodu
- Točan rad zahvaljujući preciznom vođenju lista pile
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ubodna pila za mekane materijale Bosch GSG 300 0601575103 350W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140253031
| Snaga (W) | 350 |
|---|
| Težina (kg) | 1.6 |
|---|
| Isporučeni pribor | List/listovi pile nije/nisu u opsegu isporukePloča podnožja 2 608 000 908Vodilica lista pile nije u opsegu isporuke |
|---|
| Napajanje | 350 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Ploča podnožja 2 608 000 908 List/listovi pile nije/nisu u opsegu isporuke Vodilica lista pile nije u opsegu isporuke |
| Ulazna snaga (W) | 350 |
| Nivo zvučne snage (db) | 80 dB(A) |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.500 |
| Standardna oprema | List/listovi pile nije/nisu u opsegu isporuke Vodilica lista pile nije u opsegu isporuke |
| Nivo zvučnog pritiska | 79 dB(A) |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 3 dB |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ubodna pila DeWalt DW331KT 701W u Tstak koferu
742 KM
SKU:
DW331KT
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ulazna snaga (W) | 701 |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Težina (kg) | 2.8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Brend | DeWalt |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Snaga (W) | 701 |
Električna ubodna pila DeWalt DW333K 701W u koferu
700 KM
SKU:
DW333K
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | u koferu |
| Ulazna snaga (W) | 701 |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Težina (kg) | 2.8 |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (db) | 0.00 |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 0.00 |
| Kapacitet mitra (°) | 45 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 800-3100 u/min |
| Standardna oprema | DEWALT nož za rezanje u ravnini |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Snaga (W) | 701 |
Električna ubodna pila DeWalt DW333KT 701W u Tstak koferu
762 KM
SKU:
DW333KT
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Težina (kg) | 2.8 kg |
| Standardna oprema | Prodaja |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Isporučeni pribor | Uključuje TSTAK kofer |
Električna ubodna pila DeWalt DWE349 650W
307 KM
SKU:
DWE349
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 650 |
| Težina (kg) | 2.6 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3200 |
| Snaga (W) | 650 |
Električna ubodna pila Makita 4327 450W
199 KM
SKU:
4327
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 1 |
| Kapacitet mitra (°) | 0-45 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 500 – 3100 min^-1 |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 6 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Makita JV0600K 650W u koferu
389 KM
SKU:
JV0600K
| Napajanje | 650 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | kofer |
| Ulazna snaga (W) | 650 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 90 mm |
| Dužina hoda (mm) | 23 mm |
| Težina (kg) | 2.4 kg |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 4 položaja |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 236 x 77 x 199 |
| Snaga (W) | 650 |
Električna ubodna pila Makita M4301 450W
149 KM
SKU:
M4301
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 6 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Nivo zvučne snage (db) | 93 |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | 8 |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 8 |
| Kapacitet mitra (°) | 4 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Standardna oprema | Usisivač / vrećica za prašinu |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeni pribor | Mlaznica za usisivač / vrećica za prašinu |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Ryobi RJS720-G 500W
SKU:
5133002223
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 72 |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Težina (kg) | 1.8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brend | Ryobi |
| Snaga (W) | 500 |
Električna ubodna pila Ryobi RJS750-G 500W
SKU:
5133002215
| Napajanje | 500 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Reciklirajući karton |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 75 mm |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 75 mm |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Težina (kg) | 75 mm |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 75 mm |
| Standardna oprema | T-Shank |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Snaga (W) | 500 |
Električna ubodna pila Villager VLN 1155 550W
79 KM
SKU:
060192
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ulazna snaga (W) | 550 W |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 6 mm |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 mm |
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Težina (kg) | 2.5 kg |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | brzi prihvat alataParalelna vodilaVakuumsko crijevo |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 550 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.