Električna ubodna pila Bosch GST 700 06012A7020 500W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Iznad očekivanja. Režite brže s lakoćom.
- Visoke performanse u brzini i kvalitetu rezanja
- Optimizirano sečenje rezultira različitim materijalima
- Brža i lakša izmjena oštrice
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ubodna pila Bosch GST 700 06012A7020 500W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140898980
| Model | GST 700 Professional |
|---|
| Napon (V) | Ostalo |
|---|
| Dužina hoda (mm) | 20.0 |
|---|
| Težina (kg) | 2.1 |
|---|
| Isporučeni pribor | List ubodne pile za drvo T 111 C (1 kom) |
|---|
| Broj isporučenih baterija |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1 |
|---|
| Napajanje | 220/240 V ~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1 |
| Radnja klatna | 1450 – 3200 /min |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 70 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 1450 – 3200 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku set alata 4-dijelni DeWalt DCK421P3T 18V XR sa tri 5Ah baterije i punjačem u TSTAK koferu
3100 KM
SKU:
DCK421P3T
| Kapacitet baterije (Ah) | 5 |
|---|---|
| Tip baterije | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | 3 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ubodna pila DeWalt DCS331N 18V XR
661 KM
SKU:
DCS331N
| Napajanje | Akumulator |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 3 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 okr/min |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Radnja klatna | 3 pozicije |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ubodna pila Einhell TC-JS 18 Li – Solo 4321209 18V
99 KM
SKU:
4321209
| Napajanje | Akumulator |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Kapacitet nagiba (°) | 45 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2700 min-1 |
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 – 5.2 |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 70 |
| Brend | Einhell |
| Isporučeni pribor | Paralelni graničnik, Štitnik strugotina, KWB list pile za drvo |
Aku ubodna pila Einhell TE-JS 18 Li-Solo 4321200 18V
139 KM
SKU:
4321200
| Napajanje | Li-ion |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 25.4 |
| Isporučeno u | Alat u kartonu |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 – 5.2 |
| Punjač uključen | Ne |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Radnja klatna | Ručna |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 12 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 80 |
| Brend | Einhell |
| Isporučeni pribor | Alat u kartonu, Paralelni graničnik, Štitnik strugotina |
Aku ubodna pila Makita DJV181Z 18V
SKU:
DJV181Z
| Napajanje | Akumulatorska i električna energija |
|---|---|
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Napon (V) | 18 |
| Komplet sadrži | Samostalno bez baterije i punjača |
| Broj isporučenih baterija | |
| Radnja klatna | 4 položaja |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 800-3500 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 |
Aku ubodna pila Makita JV102DZ 12V
SKU:
JV102DZ
| Napajanje | 12 V max – CXT |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 800 – 3.000 |
| Dužina hoda (mm) | 23 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 90 |
Aku ubodna pila Stanley SFMCS600B V20 18V
227 KM
SKU:
SFMCS600B
| Napajanje | 18 V |
|---|---|
| Brzina hoda bez opterećenja | 2500 |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 2.0 ili 4.0 |
| Nivo zvučne snage (db) | 45° |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | 18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 55 |
Aku ubodna pila Stanley SFMCS600M2K SFM V20 18V sa 2 baterije 4.0Ah i punjačem u koferu
598 KM
SKU:
SFMCS600M2K
| Napajanje | Napaja se baterijama |
|---|---|
| Dužina hoda (mm) | 0-2500 min-1 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4.0 |
| Punjač uključen | Da |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Radnja klatna | 3 klatna podešavanja rezanja |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 55 |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2500 |
| Isporučeni pribor | Broj, kapacitet baterije 2×4.0 Ah |
Aku ubodna pila Stanley SFMCS650B 18V V20
367 KM
SKU:
SFMCS650B
| Napajanje | Bežični |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 45 |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | |
| Broj isporučenih baterija | |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3200 |
| Napon (V) | 18 |
| Model | SFMCS650B-XJ |
Aku ubodna pila Villager VLN 1120 18V
113 KM
SKU:
056364
| Napajanje | Fuse 18 V, Li-ion |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 0 – 2400 |
| Dužina hoda (mm) | 25 |
| Napon (V) | 18 |
| Nivo zvučne snage (db) | 0° – 45° |
| Broj isporučenih baterija | |
| Radnja klatna | Kolektorski elektromotor |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 45 |
| Brend | Villager |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.