Električna ubodna pila Black+Decker KS901PEKA10 620W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Snaga: 620 W
- 4-slojni privjesak
- Promjenjiva brzina
- Funkcija puhanja čipsa
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ubodna pila Black+Decker KS901PEKA10 620W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Snaga (W) | 620 |
|---|
| Težina (kg) | 2.3 kg |
|---|
| Isporučeni pribor | Uključuje 10 listova pile i Spanr White zaštitu |
|---|
| Napajanje | Električni sa kablom |
|---|---|
| Komplet sadrži | 1 litijum-jonska baterija (potrebna) |
| Ulazna snaga (W) | 620 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 19 mm |
| Standardna oprema | 10 listova pile i Spanr White zaštitu |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ubodna pila Black+Decker KS501 400W
123 KM
SKU:
KS501
| Napajanje | 400 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Jedan list za drvo |
| Ulazna snaga (W) | 400 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 3 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 5 |
| Standardna oprema | Jedan list za drvo |
| Brend | Black+Decker |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 10 |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Snaga (W) | 400 |
Električna ubodna pila DeWalt DW331K 701W u koferu
709 KM
SKU:
DW331K
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | u koferu |
| Ulazna snaga (W) | 701 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Težina (kg) | 2.8 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3100 |
| Snaga (W) | 701 |
Električna ubodna pila Einhell TC-JS 85 4321140 620W
129 KM
SKU:
4321140
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 85 |
|---|---|
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Težina (kg) | 2.18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 8 |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 12 |
| Snaga (W) | 620 |
| Kapacitet mitra (°) | 45 |
| Ostale informacije | Prečnik otvora za usisivanja: 36mm |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Broj oscilacija bez opterećenja (rpm) | 3000 |
Električna ubodna pila Makita 4326 450W
SKU:
4326
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 1 |
| Standardna oprema | Štitnik protiv prašine, ergonomski dizajn, imbus ključ |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Makita 4327 450W
199 KM
SKU:
4327
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 1 |
| Kapacitet mitra (°) | 0-45 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 500 – 3100 min^-1 |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 6 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Makita 4350CT 720W
489 KM
SKU:
4350CT
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Ubodna pila, dodatna oprema |
| Ulazna snaga (W) | 720 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 |
| Težina (kg) | 2 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2.800 |
| Dužina kabla (m) | 236 x 73 x 207 mm |
| Snaga (W) | 720 |
Električna ubodna pila Makita 4351FCT 720W
519 KM
SKU:
4351FCT
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Nema podataka o sadržaju kompleta. |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 mm |
| Dužina hoda (mm) | 2.6 kg |
| Isporučeno u | Nema podataka o isporuci. |
| Težina (kg) | 2 |
| Nivo zvučne snage (db) | 96 dB(A) |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | 6.0 m/s² |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 4.5 m/s² |
| Nesigurnost vibracije za rezanje metala (m/s²) | 1.5 m/s² |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 mm |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (db) | 3 dB(A) |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 10 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2.800 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 271 x 73 x178 |
| Snaga (W) | 720 |
Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 601030000 450W
239 KM
SKU:
601030000
| Napajanje | Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 450W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Metabo Quick za zamenu listova testere bez alata, Gornja ručka s neklizajućom mekom površinom |
| Ulazna snaga (W) | 450 W |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 18 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 600 – 3000 o/min |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Dužina kabla (m) | 2.5 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Ryobi RJS750-G 500W
SKU:
5133002215
| Napajanje | 500 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Reciklirajući karton |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 75 mm |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 75 mm |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Težina (kg) | 75 mm |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 75 mm |
| Standardna oprema | T-Shank |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Snaga (W) | 500 |
Električna ubodna pila Villager VLP 1117 710W
124 KM
SKU:
066392
| Komplet sadrži | brzi prihvat alata, bez ključa podešavanje kota, paralelna vodilica, priključna cijev za usisivač, plastični klizač |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 710 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 23 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 105 |
| Težina (kg) | 2.37 |
| Standardna oprema | brzi prihvat alata, bez ključa podešavanje kota, paralelna vodilica, priključna cijev za usisivač, plastični klizač |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 23 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3100 |
| Isporučeni pribor | bez ključa podešavanje kotabrzi prihvat alataParalelna vodilicaplastični klizačpriključna cijev za usisivač |
| Snaga (W) | 710W |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.