Električna ubodna pila Black+Decker KS701EK 520W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Black & Decker KS701EK ubodna testera ima niz korisnih funkcija za poboljšane performanse rezanja.
- Funkcija varijabilne brzine omogućava rezanje različitih debljina materijala, kontrola je također optimizirana ergonomskim dizajnom s niskim faktorom vibracija tokom rada.
- Poboljšana transmisija pruža dosljednu brzinu rezanja pod opterećenjem za veću preciznost rezanja.
- Također je povećana funkcijom puhala ubodne pile, koja pomaže u vođenju tako što odbacuje prašinu sa linije za sečenje.
- Dodatne prednosti uključuju prekidač za zaključavanje, koji povećava udobnost tokom duže upotrebe i brz i jednostavan sistem izmjene oštrica bez ključa.
- Tu je i robustan zaštitni poklopac koji je napravljen da ne zaklanja površinu rezanja.
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ubodna pila Black+Decker KS701EK 520W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048545829
| Snaga (W) | 520 |
|---|
| Dužina hoda (mm) | 19 |
|---|
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 520 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 15 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 70 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 5 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ubodna pila DeWalt DWE349 650W
307 KM
SKU:
DWE349
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 650 |
| Težina (kg) | 2.6 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3200 |
| Snaga (W) | 650 |
Električna ubodna pila Einhell TC-JS 80/1 4321145 550W
89 KM
SKU:
4321145
| Napajanje | 220 – 240 V ~ 50 Hz (monofazni) |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 550 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 80 |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Isporučeno u | 1 rezni list za drvo + Inbus ključ + Paralelni graničnik |
| Težina (kg) | 1.85 / 2.4 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Standardna oprema | 1 rezni list za drvo + Inbus ključ + Paralelni graničnik |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Isporučeni pribor | 1 rezni list za drvo + Inbus ključ + Paralelni graničnik |
| Snaga (W) | 550 |
Električna ubodna pila Einhell TE-JS 100 4321160 750W
179 KM
SKU:
4321160
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz (monofazni) |
|---|---|
| Komplet sadrži | 1 rezni list za drvo, Plastični transportni kovčeg |
| Ulazna snaga (W) | 750 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 12 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 85 |
| Isporučeno u | Plastični transportni kovčeg |
| Težina (kg) | 2.3 / 4.3 |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 23 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 8 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Isporučeni pribor | U isporuci uključen 1 rezni list za drvo + kovčeg |
| Snaga (W) | 750 |
Električna ubodna pila Makita 4326 450W
SKU:
4326
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 1 |
| Standardna oprema | Štitnik protiv prašine, ergonomski dizajn, imbus ključ |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Makita 4329 450W
SKU:
4329
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Komplet sadrži | Montažna uputstva, backup alat |
| Ulazna snaga (W) | 450 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 mm |
| Dužina hoda (mm) | 18 mm |
| Težina (kg) | 1 |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 4 položaja |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 601030000 450W
239 KM
SKU:
601030000
| Napajanje | Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 450W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Metabo Quick za zamenu listova testere bez alata, Gornja ručka s neklizajućom mekom površinom |
| Ulazna snaga (W) | 450 W |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 18 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 600 – 3000 o/min |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Dužina kabla (m) | 2.5 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Ryobi RJS720-G 500W
SKU:
5133002223
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 72 |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Težina (kg) | 1.8 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brend | Ryobi |
| Snaga (W) | 500 |
Električna ubodna pila Ryobi RJS750-G 500W
SKU:
5133002215
| Napajanje | 500 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Reciklirajući karton |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 75 mm |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 75 mm |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Težina (kg) | 75 mm |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 75 mm |
| Standardna oprema | T-Shank |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Snaga (W) | 500 |
Električna ubodna pila Stanley FME340K 710W u koferu
244 KM
SKU:
FME340K
| Napajanje | 710 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | kofer |
| Ulazna snaga (W) | 710 W |
| Težina (kg) | 2,7 kg |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 mm |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 85 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.200 |
| Snaga (W) | 710 |
Električna ubodna pila Villager VLN 1140 400W
64 KM
SKU:
060191
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ulazna snaga (W) | 400 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 55 mm |
| Dužina hoda (mm) | 18 mm |
| Težina (kg) | 1.7 kg |
| Kapacitet mitra (°) | 45 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | Paralelna vodilicapriključna cijev za usisivač |
| Snaga (W) | 400 |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.