Električna ručna kružna pila – cirkular Bosch GKT 55 GCE 0601675000 1400W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Uz preciznost i snagu do čistog reza
- Čisto rezanje zahvaljujući kvalitetnim komponentama stroja, preciznom listu pile i odgovarajućem sustavu vodilica
- Udoban rad, naročito unutar zgrade, zahvaljujući vrlo učinkovitom usisavanju prašine i listu pile s umanjenom bukom rada
- Podesivi broj okretaja, snažan motor s 1.400 W i konstantna elektronika za rezanje različitih materijala, kao što su drvo, pločasti materijali, aluminij i akrilno staklo
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ručna kružna pila – cirkular Bosch GKT 55 GCE 0601675000 1400W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140607742
| Snaga (W) | 1400 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 3.9 |
|---|
| Težina (kg) | 4.7 |
|---|
| Isporučeni pribor | 1 x list kružne pile, Top Precision Best for Wood, 165 x 1,8/1,3 x 20 mm, 48 2 608 642 384Ključ za unutarnji šesterostrani prihvat |
|---|
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1400 |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Veličina provrta (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 42 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 57 |
| Ostale informacije | Dubina rezanja bez vodilice (45°) 42 mmDubina rezanja bez vodilice (90°) 57 mm |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ručna kružna pila – cirkular Black+Decker CS1550 1500W
268 KM
SKU:
CS1550
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 50 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 66 mm |
| Standardna oprema | 1500 W |
| Broj zuba | TCT |
| Brend | Black+Decker |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Prečnik sječiva (mm) | 190 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5500 |
| Ostale informacije | Max. dubina reza 90° 66 mmPomak lista 0-45° |
| Isporučeni pribor | ključ za zamjenu lista.TCT list kružne pile, paralelna vodilica i |
| Prečnik lista (mm) | 190 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 16 |
Električna ručna kružna pila – cirkular DeWalt DWE560 1350W 184mm
452 KM
SKU:
DWE560
| Napajanje | 1350 W |
|---|---|
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 65 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5500 okr/min |
| Broj zuba | 24 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 184 |
| Ostale informacije | Najveća dubina reza 90° 65 mmPodesiv kut 48° |
| Isporučeni pribor | List pile sa 24 zuba, paralelnamontažu lista.vodilica, priključak za usisavanje prašine, ključ za |
| Model | DWE560 |
| Snaga (W) | 1350 |
| Prečnik lista (mm) | 184 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita 5103R 2100W 270mm
1229 KM
SKU:
5103R
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 2100 |
| Prečnik sječiva (mm) | 270 |
| Veličina provrta (mm) | 30 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 73 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 100 |
| Težina (kg) | 9 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3800 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 100 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 73 mm |
| Model | 5103R |
| Snaga (W) | 2100 |
| Prečnik lista (mm) | 270 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita 5143R 2200W 355mm
1999 KM
SKU:
5143R
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 0 – 60 º |
| Veličina provrta (mm) | 30 mm |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 90 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 130 mm |
| Težina (kg) | 12 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 355 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 130 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 90 mmPodešavanje kuta nagiba L/D – 0 – 60 º |
| Model | 5143R |
| Snaga (W) | 2200 |
| Prečnik lista (mm) | 355 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita HS7100 1400W 190mm
659 KM
SKU:
HS7100
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1400 |
| Veličina provrta (mm) | 30 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 48.5 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 67 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 190 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5500 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 67 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 48,5 mmMaks. kapacitet rezanja (50°) – 43,5 mm |
| Model | Makita HS7100 |
| Snaga (W) | 1400 |
| Prečnik lista (mm) | 190 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular potopna Makita SP6000 1300W 165mm
859 KM
SKU:
SP6000
| Napajanje | 1300 W |
|---|---|
| Veličina provrta (mm) | 20 mm |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 39 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 mm |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2000 – 5200 min-1 |
| Težina (kg) | 4.1 kg |
| Izlazna snaga (W) | 1300 W |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 55 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 39 mmMaks. kapacitet rezanja (48°) – 37 mm |
| Model | Makita kružna pila cirkular sa upuštanjem SP6000 1300W |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular potopna Makita SP6000J 1300W 165mm
SKU:
SP6000J
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1300 |
| Veličina provrta (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 39 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2000-5200 |
| Težina (kg) | 4.1 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 55 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 39 mmMaks. kapacitet rezanja (48°) – 37 mm |
| Model | Makita kružna pila cirkular sa upuštanjem SP6000J |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Ryobi EWS1150RS 1150W 170mm
SKU:
5133000552
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Prečnik sječiva (mm) | 170 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 38 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 |
| Standardna oprema | 12 |
| Težina (kg) | 4.7 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5600 |
| Ostale informacije | Broj zupčanika 12Dubina rezanja (maks.) (45°) 38 mmDubina rezanja (maks.) (90°) 55 mm |
| Model | Električna kružna pila – cirkular EWS1150RS Ryobi |
| Snaga (W) | 1150 |
| Prečnik lista (mm) | 170 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Villager VLN 185 1500W 185mm
172 KM
SKU:
054234
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1500 W |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 43 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 65 mm |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5800 rpm |
| Izlazna snaga (W) | 1500 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 185 |
| Ostale informacije | Dubina reza 65 mm (90°) / 43 mm (45°) |
| Model | VLN 185 |
| Snaga (W) | 1500 |
| Prečnik lista (mm) | 185 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 16 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Villager VLP 1613 1300W 165mm
162 KM
SKU:
071545
| Napajanje | 230V~50Hz |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1300W |
| Brzina hoda bez opterećenja | 6000rpm |
| Težina (kg) | 3.9kg |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Ostale informacije | Dubina reza 55mm (90°), 34mm (45°) |
| Model | Villager VLP 1613 |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 16 |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.