Električna ručna kružna pila – cirkular Bosch GKS 65 GCE 0601668900 1800W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Snažan uređaj – optimiran za vodilice
- Precizno uklapanje s novim Bosch sustavom vodilica FSN i s tračnicama drugih proizvođača
- Mogući su rezovi pod zakošenjem s vodilicom bez adaptera
- Veliki napredak pri piljenju zahvaljujući snazi motora od 1.800 W i konstantnoj elektronici
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ručna kružna pila – cirkular Bosch GKS 65 GCE 0601668900 1800W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3165140607629
| Težina (kg) | 5.2 |
|---|
| Isporučeni pribor | 1 x list kružne pile, Optiline Wood, 190 x 30 x 2,0 mm, 16 2 608 641 184Adapter za usisavanje prašine (kataloški broj 2 610 925 244)Šesterokutni ključ veličine 5 (kataloški broj 1 907 950 006) |
|---|
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1800 |
| Veličina provrta (mm) | 30 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 48 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 65 |
| Standardna oprema | Šesterokutni ključ, Adapter za usisavanje, List kružne pile |
| Nivo zvučnog pritiska | 88 dB(A) |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | 3 |
| Izlazna snaga (W) | 1800 |
| Prečnik sječiva (mm) | 190 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja u drvu (45°) 48 mmMaks. kapacitet rezanja u drvu (90°) 65 mm |
| Prečnik lista (mm) | 190 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ručna kružna pila – cirkular DeWalt DWS520KT 1300W 165mm u Tstak koferu
1257 KM
SKU:
DWS520KT
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1300 |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Veličina provrta (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 44 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 59 |
| Težina (kg) | 5,1 |
| Izlazna snaga (W) | 690 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | Brzina 4000 okr/minKapacitet kosine 47°Max. dubina rezanja (90/45°) 59/44 mm |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Einhell TC-CS 1200 4330936 1230W 160mm
159 KM
SKU:
4330936
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz (monofazni) |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 45° 37 mm | 90° 55 mm |
| Ulazna snaga (W) | 1230 W |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5000 min-1 |
| Isporučeno u | Paraleni vodič + Alat za zamjenu reznog lista |
| Težina (kg) | 3.7 / 4.5 kg |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 160 |
| Isporučeni pribor | Paraleni vodič + Alat za zamjenu reznog lista |
| Snaga (W) | 1230 |
| Prečnik lista (mm) | 160 |
| Debljina lista (mm) | 2,5 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 16 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita 5008MG 1800W 210mm
579 KM
SKU:
5008MG
| Napajanje | 1800 W |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 50° |
| Ulazna snaga (W) | 1800 W |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 57 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 75.5 mm |
| Težina (kg) | 5 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 210 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5200 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 75,5 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 57 mmMaks. kapacitet rezanja (50°) – 51,5 mm |
| Model | 5008MG |
| Snaga (W) | 1800 |
| Prečnik lista (mm) | 210 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita 5143R 2200W 355mm
1999 KM
SKU:
5143R
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Kapacitet nagiba (°) | 0 – 60 º |
| Veličina provrta (mm) | 30 mm |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 90 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 130 mm |
| Težina (kg) | 12 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 355 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 130 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 90 mmPodešavanje kuta nagiba L/D – 0 – 60 º |
| Model | 5143R |
| Snaga (W) | 2200 |
| Prečnik lista (mm) | 355 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita 5903R 2000W 235mm
929 KM
SKU:
5903R
| Napajanje | 2000 W |
|---|---|
| Veličina provrta (mm) | 30 mm |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 64 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 85 mm |
| Brzina hoda bez opterećenja | 4500 min-1 |
| Standardna oprema | 2000 W |
| Težina (kg) | 7 |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 235 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 235 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 85 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 64 mm |
| Model | 5903R |
| Snaga (W) | 2000 |
| Prečnik lista (mm) | 235 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita HS0600 2000W 270mm
749 KM
SKU:
HS0600
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 2000 |
| Prečnik sječiva (mm) | 270 |
| Veličina provrta (mm) | 30 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 71 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 101 |
| Težina (kg) | 6.9 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 4100 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 101 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 71 mmMaks. kapacitet rezanja (50°) – 63 mm |
| Model | Makita HS0600 |
| Snaga (W) | 2000 |
| Prečnik lista (mm) | 270 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Makita HS7601 1200W 190mm
339 KM
SKU:
HS7601
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1200 |
| Prečnik sječiva (mm) | 190 |
| Veličina provrta (mm) | 30 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 46 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 66 |
| Težina (kg) | 3.8 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5200 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 66 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 46 mm |
| Snaga (W) | 1200 |
| Prečnik lista (mm) | 190 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 30 |
Električna ručna kružna pila – cirkular potopna Makita SP6000 1300W 165mm
859 KM
SKU:
SP6000
| Napajanje | 1300 W |
|---|---|
| Veličina provrta (mm) | 20 mm |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 39 mm |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 mm |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2000 – 5200 min-1 |
| Težina (kg) | 4.1 kg |
| Izlazna snaga (W) | 1300 W |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 55 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 39 mmMaks. kapacitet rezanja (48°) – 37 mm |
| Model | Makita kružna pila cirkular sa upuštanjem SP6000 1300W |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular potopna Makita SP6000J 1300W 165mm
SKU:
SP6000J
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 1300 |
| Veličina provrta (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 39 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2000-5200 |
| Težina (kg) | 4.1 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik sječiva (mm) | 165 |
| Ostale informacije | Maks. kapacitet rezanja (0°) – 55 mmMaks. kapacitet rezanja (45°) – 39 mmMaks. kapacitet rezanja (48°) – 37 mm |
| Model | Makita kružna pila cirkular sa upuštanjem SP6000J |
| Snaga (W) | 1300 |
| Prečnik lista (mm) | 165 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |
Električna ručna kružna pila – cirkular Ryobi EWS1150RS 1150W 170mm
SKU:
5133000552
| Napajanje | 230 V |
|---|---|
| Prečnik sječiva (mm) | 170 |
| Maksimalna dubina rezanja 45º (mm) | 38 |
| Maksimalna dubina sječenja 90º (mm) | 55 |
| Standardna oprema | 12 |
| Težina (kg) | 4.7 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 5600 |
| Ostale informacije | Broj zupčanika 12Dubina rezanja (maks.) (45°) 38 mmDubina rezanja (maks.) (90°) 55 mm |
| Model | Električna kružna pila – cirkular EWS1150RS Ryobi |
| Snaga (W) | 1150 |
| Prečnik lista (mm) | 170 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 20 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.