Benzinska motorna pila – motorka Stiga SP 466 2.7KS 40cm
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
- Benzinski motor od 46,5 ccm (2 kW) sa neto izlaznom snagom od 2 kW
- Šipka za sječenje od 45 cm (18″)
- Brzina lanca: 23,1 m/s
- Neto težina: 5,3 kg bez šipke i lanca
- Sistem kontrole vibracija (VCS)
- Isporučuje se ključ za zatezanje lanca
Ručna kočnica lanca
Ručna i inerciona kočnica lanca omogućava zaustavljanje lanca za 0,089 sekundi jednom rukom, pružajući maksimalnu sigurnost u slučaju povratnog udarca.
Motor sa paljenjem svjećicom
Novi motor sa svjećicom od 46,5 ccm pruža snagu potrebnu za udobne i produžene zadatke, uz održavanje niskih nivoa emisija i optimizovane potrošnje goriva.
Drška protiv klizanja
Ergonomska prednja i zadnja ručka, mekane na dodir, u kombinaciji sa pogodno postavljenim polugama, omogućavaju udoban i siguran hvat prilikom rada.
Stiga
Stiga je svjetski poznati brend specijaliziran za vrhunsku opremu za obrađivanje travnjaka, vrtova i svih zelenih površina. Sa tradicijom dugom više od 80 godina, Stiga kombinuje inovativnu tehnologiju, snagu i jednostavnost upotrebe kako bi svako održavanje vrta poostalo užitak.
U njihovom asortimanu možete pronaći traktorkse i parkovske kosilice, trimere i motorne pile, dodatnu opremu i alate.
Bilo da ste profesionalac ili entuzijasta koji voli svoj vrt, Stiga alati pomažu da vaše dvorište uvijek igleda uredno, zeleno i savršeno održavano.
Za ljepši vrt - izaberite Stiga.
#Stiga_Sarajevo #Stiga_BiH #Stiga_Bosna_i_Hercegovina #Stiga_vrtni_alati #Prox_Stiga
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Pogonsko gorivo | Benzin |
|---|
| Snaga ( kW / KS ) | 2.0 / 2.68 |
|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 46.5 |
|---|
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.2 |
|---|
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
|---|
| Broj zuba lanca | 66 |
|---|
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 470 |
|---|
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
|---|
| Korak lanca | 0.325″ |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 250 3.1KS 40cm
| Broj zuba lanca | 27.5 |
|---|---|
| Model | MS 250 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 45.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.3 / 3.1 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 cm |
| Korak lanca | 3/8 Picco Micro (PM3) 1,3 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 260 3.5KS 37cm
| Broj zuba lanca | 31 |
|---|---|
| Model | MS 260 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 271 3.5KS 37cm
| Broj zuba lanca | 33,5 |
|---|---|
| Model | MS 271 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 382 5.3KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 382 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,9 / 5,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 651 6.8KS 50cm
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 651 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 91,1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,0 / 6,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 661 7.3KS 50cm
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 661 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 91,1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,4 / 7,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 260 Prime 1.2KS 30cm
| Model | Villager motorna testera pila VGS 260 PRIME |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 25 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1/1.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 30 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-4510ES 3.1KS 38cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-4510ES |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 45 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.3 / 3.1 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 38 |
| Korak lanca | 0.325″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 480 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 330 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-501SX/45RV – X Serija 3.5KS 45cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-501SX/45RV |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.5 / 3.5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.7 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 0.325″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 500 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 280 |
| Dodatne informacije | Inertna kočnica, Automatski sauh, Bočni zatezač lanca, Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora: 1,54 l/h, PROIZVEDENO U JAPANU |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.