Benzinska motorna pila – motorka ALPINA ACS 531 1.1KS 30cm
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Vrhunski višenamjenski motor, Alpina ACS 531 lagana je i lako upravljana benzinska motorna pila prikladna za rezanje, kratanje, pripremu drva za ogrjev, uradi sam i još mnogo toga!
Snagu za visoko specificirane šipke i lance Oregonske marke daje dvotaktni motor zračnog hlađenja srednje veličine od 30,1 kubika (0,85 kW) s osnovnom žaruljom koja osigurava brzo i pouzdano pokretanje s manje povlačenja užeta.
Prenos udara s motora na ruke i ruke može brzo zamarati rukovatelja, pa je Alpina ACS 531 opremila serijom prigušivača koji smanjuju vibracije i čine posao puno ugodnijim.
Brzi prekid lanca dvostrukog djelovanja (ručni / automatski) znači da možete biti sigurni u visoku razinu sigurnosti korisnika, dok bočno zatezanje lanca radi s pristupom zračnom filtru bez alata kako bi rutinsko održavanje bilo lagano.
ACS 531 takođe ima automatsku pumpu za ulje koja osigurava gladak, čist rez i smanjuje trošenje reznog zupčanika. Ovaj model teži samo 3,9 kg i dolazi s relativno kompaktnom vodilicom od 30 cm.
Alpina
Alpina je brend poznat po visokokvalitetnim mašinama i alatima za održavanje zelenih površina, šumarstvo i vrtlarstvo. U ponudi se nalaze snažne motorne testere, kosačice, trimeri, kultivatori i drugi alati dizajnirani za efikasan i precizan rad. Kombinujući inovativnu tehnologiju s izdržljivošću, Alpina alati omogućavaju lakoću korišćenja i vrhunske rezultate, bilo da ste profesionalac ili entuzijasta u održavanju vrta i okućnice. Dugotrajnost, pouzdanost i visoke performanse čine Alpinine proizvode savršenim izborom za sve koji traže kvalitet. #Alpina_Sarajevo #Alpina_BiH #Alpina_Bosna_i_Hercegovina #Alpina_trgovina #Prox_AlpinaMorate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Model | ACS 531 ( |
|---|
| Snaga ( kW / KS ) | 0.85 / 1.1 |
|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 30,1 |
|---|
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3,9 |
|---|
| Vodilica / mač ( cm ) | 30 |
|---|
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 220 |
|---|
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 170 |
|---|
| Dostupnost | Po narudžbi |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 230 2.7KS 40cm
| Broj zuba lanca | 27,5 |
|---|---|
| Model | MS 230 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 40,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,0 / 2,7 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 cm |
| Korak lanca | 3/8 Picco Micro (PM3) 1,3 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 271 3.5KS 37cm
| Broj zuba lanca | 33,5 |
|---|---|
| Model | MS 271 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 310 4.4KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 310 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2 / 4.4 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.9 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Isporučeni pribor | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 362 C-M 4.8KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 362 C-M |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59,0 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,5 / 4,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Isporučeni pribor | KljučOdvijačPlastična zaštita za mač |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 382 5.3KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 382 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,9 / 5,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 462 6KS 50cm
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 462 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 4,4 / 6,0 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka za spašavanje STIHL MS 462 C-M-R 6KS 50cm
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Model | MS 462 C-M-R |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 76,5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 4,4 / 6,0 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-2511WES/C25S – X Serija 1.51KS 25cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-2511WES/C25S |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 25 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.11 / 1.51 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 2.6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 25 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Broj zuba lanca | 20 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 190 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 140 |
| Garancija | 60 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-590 4.08KS 45cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-590 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.0 / 4.08 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 640 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 300 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.