Benzinska freza – kopačica MIO STANDARD FV 390 4.6KS 85cm
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kopač FV390 je odličan partner za baštovane i baštovane entuzijaste.
Kopač FV390 je izvrstan saveznik za baštovane i sve zaljubljenike u vrtlarstvo. Dizajniran je za širok raspon zadataka poput razbijanja i rahljenja zemlje, oranja te pripreme gredica za krompir. Ovaj model objedinjuje inovativna rješenja, visoke performanse i izuzetnu svestranost u jednom alatu.
Pregled proizvoda
FV390 je pouzdan i snažan kultivator namijenjen za razbijanje zemlje, rahljenje bašte i kvalitetnu obradu tla, čak i u zahtjevnijim uslovima.
Tehničke karakteristike i inovacije
Opremljen je novim mehaničkim mjenjačem sa dvije brzine naprijed i jednom unazad, koji je razvila renomirana francuska kompanija Pubert. Mjenjač je izrađen od aluminijske legure, uz precizno mašinski obrađene čelične zupčanike, što garantuje dug vijek trajanja i pouzdan rad.
Podesiva brzina i obrada tvrdog tla
FV390 omogućava rad s promjenjivom brzinom koja se podešava korak po korak, u rasponu od 28 do 165 obrtaja u minuti. Rotacijski noževi osiguravaju izuzetno učinkovitu obradu čak i tvrdog i zbijenog tla.
Zaštita susjednih usjeva i dubina obrade
Dodatni bočni diskovi štite susjedne biljke i usjeve tokom rada, dok kultivator omogućava obradu tla do impresivne dubine od 32 cm, čime se postiže optimalna priprema zemljišta.
Prilagodljivost, upravljivost i sigurnost
Podesivi oslonac ima dvostruku funkciju i prilagođen je radu na tvrdoj i mekoj podlozi. Eliptični upravljač poboljšava kontrolu i udobnost tokom rada te se lako prilagođava korisniku. Također je bočno podesiv, što omogućava da korisnik hoda sa strane mašine, bez gaženja već obrađene zemlje. Zahvaljujući tome, idealan je za rad uz zidove, ograde, živice i slične prepreke.
Kultivator FV390 je snažan, pouzdan i lako prilagodljiv alat koji će osigurati savršeno pripremljeno tlo za sve vaše baštenske projekte. Uz njegovu pomoć postići ćete profesionalne rezultate uz minimalan napor, čineći ga neizostavnim dijelom vaše baštenske opreme.
MIO STANDARD
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Pogonsko gorivo | Benzin |
|---|
| Snaga ( kW / KS ) | 3.4 / 4.6 |
|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 163 |
|---|
| Težina (kg) | 58 |
|---|
| Prenos | Lančani |
|---|
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
|---|
| Broj brzina naprijed | 2 |
|---|
| Broj brzina nazad | 1 |
|---|
| Radna širina (cm) | 85 |
|---|
| Radna dubina (cm) | 32 |
|---|
| Broj noževa | 6 x 4 |
|---|
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
|---|
| Ostale informacije | Motor: Honda GP160 |
|---|---|
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 500 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska freza – kopačica HONDA FF 500 4.4KS 55cm
| Brend | HONDA |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.3 / 4.42 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 173 x 58.5 x V 104.5 |
| Težina (kg) | 77 |
| Radna širina (cm) | 55 |
| Ostale informacije | Broj obrtaja u prvoj brzini: 141 o/min Broj obrtaja unazad: 28 o/min Motor: GCV160 Podešavanje smijera ručke: DA Podešavanje visine ručke: DA |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 160 |
| Radna dubina (cm) | 20 |
| Broj noževa | 4 x 4 |
| Prenos | Zubčasti prenos + lanac |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 3 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 900 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 1.7 |
Benzinska freza – kopačica Oleo Mac MH 155 K 2.3KS 46cm
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.7 / 2.3 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 15 x 110 x 46 |
| Težina (kg) | 27 |
| Radna širina (cm) | 22 – 32 – 46 |
| Ostale informacije | Motor: Emak K 300 H OHV |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 80 |
| Broj noževa | 6 x 4 |
| Broj brzina nazad | |
| Broj brzina naprijed | 1 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica STIHL MH 685 3.9KS 85cm
| Težina | 46 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.9 / 3.9 |
| Težina (kg) | 46 |
| Radna širina (cm) | 85 |
| Ostale informacije | CO2: 725 g/kWh Motor: Serie HD775 OHV SC Nivo snage zvuka, garantovani LWA: 93 dB(A) |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 173 |
| Broj noževa | 6 x 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 1 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 1400 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica STIHL MH 700 7.5KS 120cm – gratis gumeni točkovi
| Težina | 113 kg |
|---|---|
| Brend | STIHL |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 5.2 / 7.1 |
| Težina (kg) | 113 |
| Radna širina (cm) | 121 |
| Ostale informacije | Broj okretaja u minuti: 3.600 Faktor vibracija K m / s²: 2.76 Motor: STIHL EVC 700 Snaga zvuka dB (A): 100 Vibracije upravljača ahw m / s²: 6.9 |
| Isporučeni pribor | Gumeni točkovi |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 252 |
| Broj noževa | 8 x 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 2 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 4000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica Villager VTB 375 060761 2.6KS 36cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.9 / 2.6 |
| Težina (kg) | 30 |
| Radna širina (cm) | 36 |
| Ostale informacije | Motor: Villager® VGR 130 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 120.7 |
| Broj noževa | 4 x 4 |
| Prenos | Pužni prenos |
| Broj brzina nazad | |
| Broj brzina naprijed | 1 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 800 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 450 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica Villager VTB 4310 V 060280 2.1KS 43cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | Motor: Villager četvorotaktni |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.6 / 2.1 |
| Težina (kg) | 35 |
| Radna širina (cm) | 43 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 79 |
| Prenos | Pojas i lanac |
| Broj brzina nazad | |
| Broj brzina naprijed | 1 |
| Broj noževa | 4 x 4 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3000 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica Villager VTB 852 037893 5.6KS 85cm sa gumenim točkovima
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Gumeni točkovi Noževi za frezanje 85 cm |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 5.13 / 7.0 |
| Težina (kg) | 61 |
| Radna širina (cm) | 54 – 85 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 212 |
| Broj noževa | 6 x 4 |
| Prenos | Kaiš + lanac |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 2 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
Benzinska freza – kopačica MIO STANDARD FR 260 3.1KS 60cm
| Brend | MIO STANDARD |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.3 / 3.1 |
| Radna širina (cm) | 60 |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Težina (kg) | 39 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 127 |
| Radna dubina (cm) | 29 |
| Broj noževa | 4 x 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 1 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
| Prenos | Lančani |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
Benzinska freza-kopačica sa prikolicom Powerac 1WG3.8-75 5.2KS 75cm
| Brend | POWERAC |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.8 / 5.2 |
| Težina (kg) | 72 |
| Radna širina (cm) | 75 |
| Ostale informacije | Radna brzina: sporo 5.5 km/h, brzo 8.5 km/h, u nazad 3.5 km/h Veličina točkova: 4.00-8 |
| Isporučeni pribor | Prikolica |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 196 |
| Radna dubina (cm) | 25 |
| Broj noževa | 6 x 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 2 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
Benzinska profesionalna freza – kopačica Bertolini 218 7.0KS 100cm
| Brend | Bertolini |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 5.22 / 7.0 |
| Težina (kg) | 96 |
| Radna širina (cm) | 60 – 80 – 100 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 252 |
| Broj noževa | 8 x 4 |
| Prenos | Zupčanici |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj brzina naprijed | 3 |
| Sistem paljenja | Ručni – potezni starter |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.