Aparat za zavarivanje – varenje TECHNOLOGY 236 XT MPGE Telwin 816251
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
MMA i TIG inverter, elektrodni aparat za zavarivanje u istosmjernoj struji (DC).
Korištene elektrode: rutil, osnovni, nehrđajući čelik, lijevano željezo, itd.
* Smanjena težina i dimenzije
* Visoka stabilnost struje zavarivanja usprkos fluktuacijama napona
* HOT START – povećana struja zavarivanja kod paljenja luka
* ANTI STICKING- automatsko isključivanje luka kod ljepljenja elektrode
* ARC FORCE – sprečavanje ljepljenja elektrode za vrijeme varenja
* Termostatski, prenaponski, podnaponski, nadstrujni, motorički generatori (± 15%)
* Potpuna zaštita sa MMA priborom za zavarivanje i aluminijumskom kutijom za nošenje.
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 10,5 |
|---|
| Isporučeni pribor | Kabal 25 MMQ 2 m DINSE 25, Kabal 25 MMQ 3 m DINSE DX 25, Držač elektrode DALLAS 300 – 300 A, Radna kliješta TOLEDO 300 – 300 A, Aluminijumski kofer |
|---|
| Ostale informacije | Zaštita IP23, mogućnost priključka na agregat (min 10 kW) |
|---|---|
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 4 mm |
| Opseg struje (A) | 5 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 375 x 500 x 220 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong INVERMIG 500/10 Water 500A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong INVERMIG 500/10 WaterIntermitenca 60%: 500 APromjer žice:Struja zavarivanja:Težina: 73 kgUlazni napon: 400V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 73 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,6 mm |
| Opseg struje (A) | 50 – 500A |
Aparat za MMA – REL zavarivanje – varenje Villager AGM IW-120
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 120A-30% / 65A-100%, Izlazni napon praznog hoda: 20.8 – 24.8 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3,1 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3.2 mm |
| Opseg struje (A) | 20 – 120 A |
Aparat za MMA zavarivanje – varenje Villager 4800W VIWM 140
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 140A-25% / 70A-100%, Izlazni napon praznog hoda: 60 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 4,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 mm – 4.0 mm |
| Opseg struje (A) | 20 A – 140 A |
| Snaga (kW) | 4,8 |
| Isporučeni pribor | Nosač elektroda, kliješta za masu, čelična četka |
Aparat za MMA zavarivanje – varenje Villager 6400W VWM 160
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 160 A – 10%, Izlazni napon praznog hoda: 48 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 18,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 2 mm – 3.25 mm |
| Opseg struje (A) | 55 A – 160 A |
| Snaga (kW) | 6,4 |
| Isporučeni pribor | Čelična četkaKlešta za masuNosač elektrodaZaštitna maska |
Aparat za MMA zavarivanje – varenje Villager 7300W VIWM 205
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 200A-35% / 120A-100%, Izlazni napon praznog hoda: 74 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 5,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 mm – 5 mm |
| Opseg struje (A) | 20 A – 200 A |
| Snaga (kW) | 7,3 |
| Isporučeni pribor | Nosač elektroda, kliješta za masu, zaštitna maska, čelična četka |
Aparat za MMA-REL zavarivanje-varenje Hugong ESTICK 200 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 200 A |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5,0 mm |
| Opseg struje (A) | 20 – 200 A |
Aparat za TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JT-200DS 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 9 |
| Opseg struje (A) | 5-200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 435 x 160 x 340 |
Aparat za TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JT-200P-PFC 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 7,5 |
| Opseg struje (A) | 10-200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 420 x 135 x 277 |
Aparat za TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JT-315MWD-WC 270A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 25,5 |
| Opseg struje (A) | 10 – 270 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 566 x 244 x 405 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.