Aparat za zavarivanje – varenje inverter MMA -ARC 160 230V ACX Telwin 816161
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
- Rel inverter za zavarivanje rutilnim i bazičnim elektrodama (željezo, prokrom, gus)
- lagan, prenosiv uređaj
- jednostavan za uporabu
- termostatske, prenaponske, podnaponske, nadstrujne, motorgenerator (+/- 15%) zaštite
- U kompletu s priborom za zavarivanje
Aparat za zavarivanje – varenje inverter MMA -ARC 160 230V ACX Telwin 816161
- Mrežni napon 230 V
- Mrežna frekvencija 50 – 60 Hz
- Struja zavarivanja 20 – 160 A
- Učinkovitost 82 %
- Korištenje elektroda promjera : 1,6 – 4,0 mm
- Stupanj zaštite IP 21
- Dimenzije 280 x 125 x 180 mm
- Težina 4,0 kg
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 4 |
|---|
| Ostale informacije | Učinkovitost: 82% |
|---|---|
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 4,0 |
| Opseg struje (A) | 20 – 160 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 280 x 125 x 180 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong INVERMIG 500/10 Water 500A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong INVERMIG 500/10 WaterIntermitenca 60%: 500 APromjer žice:Struja zavarivanja:Težina: 73 kgUlazni napon: 400V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 73 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,6 mm |
| Opseg struje (A) | 50 – 500A |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong EXTREMIG 200 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10,5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,2 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 30 – 200 A, TIG: 20 – 200 A, MMA: 30 – 170 A |
Aparat za MMA zavarivanje – varenje Villager 6400W VWM 160
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 160 A – 10%, Izlazni napon praznog hoda: 48 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 18,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 2 mm – 3.25 mm |
| Opseg struje (A) | 55 A – 160 A |
| Snaga (kW) | 6,4 |
| Isporučeni pribor | Čelična četkaKlešta za masuNosač elektrodaZaštitna maska |
Aparat za MMA zavarivanje – varenje Villager 9000W VWM 200
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Radni ciklus: 200 A – 10%, Izlazni napon praznog hoda: 48 V |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 23 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 2 mm – 4 mm |
| Opseg struje (A) | 60 A – 200 A |
| Snaga (kW) | 9 |
| Isporučeni pribor | Nosač elektroda, kliješta za masu, zaštitna maska, čelična četka |
Aparat za MMA zavarivanje-varenje Stanley STAR7000 7kW 230V 200A
| Brend | Stanley |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 7 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 4, mm |
| Opseg struje (A) | 25-200 |
| Snaga (kW) | 7 |
| Isporučeni pribor | Maska za varenje, držač elektrode, stezaljka za uzemljenje, kabel napajanja i četka. |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aparat za MMA-REL zavarivanje-varenje Hugong ESTICK 200 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 200 A |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5,0 mm |
| Opseg struje (A) | 20 – 200 A |
Aparat za MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JPA-160PFC 160A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 6,4 |
| Opseg struje (A) | 10 – 160 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 365 x 135 x 280 |
Aparat za TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong TIG AC/DC Wave203 PFC 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong TIG AC/DC Wave203 PFCIntermitenca 60%: 200APromjer elektrode: 1,6 – 4,0 mmRaspon zavarivanja: MMA 20 – 170 ARaspon zavarivanja: TIG 15 – 200 ATežina: 8,5 kgUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 8,5 |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.