Aparat za zavarivanje – varenje 400V Electromig 300 Synergic Telwin 816065
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Aparat za zavarivanje – varenje 400V Electromig 300 Synergic Telwin 816065
Karakteristike:
- Ručni ili sinergijski rad
- 30 unaprijed postavljenih sinergijskih krivulja
- Mogućnost kreiranja, pohranjivanja i preuzimanja prilagođenih programa zavarivanja
- MIG-MAG podešavanja: nagib žice, elektronska reaktanca, vrijeme sagorevanja žice, naknadni plin
- Odabir 2/4 vremena rada, tačka, debljina materijala u inčima i mm
- Zaštite: termostatska, prenaponska, podnaponska, prekostrujna, generator na motor (+/-15%)
- TIG lift (sa opcionalnom bakljom)
Tehnički podaci:
- Potrebno je napajanje od 415 V (16 ampera).
- 20 – 300A struja zavarivanja
- Radni ciklus: 270A @ 30%
205A @ 60% - Prečnik žice 0,6 mm – 1,2 mm
- IP23 električna zaštita
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Isporučeni pribor | 0,6 – 0,8 mm valjci za uvlačenje žice1,0 – 1,2 mm valjci za uvlačenje žice3M Earth LeadGas HoseMT25 MIG BAMERA 3M |
|---|
| Ostale informacije | |
|---|---|
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 1,2 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MAG zavarivanje – varenje Villager 6000W MAG 170 R
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Opseg struje (A) | 50 A – 160 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0.8 mm – 1 mm |
| Snaga (kW) | 6 |
| Isporučeni pribor | Kabl sa MAG pištoljem, Klešta za masu, Industrijska utičnica, Adapter sa 400V na 230V |
| Težina (kg) | 36 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARIN 2005 LCD CEL GEN 603869 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5.0 |
| Isporučeni pribor | Čekić za šljaku Držač elektrode 3m Kabal za masu sa kliještima 2m Ručna maska |
| Isporučeno u | Plastičnom transportnom koferu |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 355 x 120 x 218 mm |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 77 A Intermitencija 60%: 100 A Regulacija struje: kontinuirana |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-160C 160A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6/0,8/1,0 |
| Opseg struje (A) | 10-160 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-252C 250A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 48 |
| Opseg struje (A) | 30 – 250 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 450 x 755 mm |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-352C 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 54 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 400 x 670 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-200CS 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Opseg struje (A) | 30 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong EXTREMIG 200 LCD 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 19 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Opseg struje (A) | MIG: 40 – 200 A TIG: 15 – 200 A MMA: 20 – 170 A |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-500P-WC 500A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 129 |
| Opseg struje (A) | 30 – 500 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1180 x 510 x 1080 |
Aparat za varenje – zavarivanje 40-270A MIG-MAG telmig 281/2 Telwin 820099
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Apsorbovana snaga: 9.5 kW, Struja na 60%: 150 A, Apsorbovana snaga na 60%: Max. 5 kW |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 55 |
| Opseg struje (A) | 40 – 270 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Čelik 0.6 – 1.2 mm, Inox 0.8 – 1.0 mm, Aluminium 0.8 – 1.0 mm |
| Isporučeni pribor | CO2 nastavak za regulaciju plina za argonsku bocu, Kabl 25 MMQ 2 m, Nastavak za punjenje plinske boce, MIG gorionik 3 m, Stezaljka, TOLEDO 300 kliješta za masu |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 450 x 655 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.