Aparat za zavarivanje – varenje 230-400V 280A MASTERMIG 500 Telwin 827007
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Aparat za zavarivanje – varenje 230-400V 280A MASTERMIG 500 Telwin 827007
- Vrlo robustan
- Mnogo koraka za regulaciju napona luka
- Regulacija vremena uočavanja
- Dva položaja reaktanse
- Termostatska zaštita
- Pomoću produžetaka (opciono) moguće je povećati udaljenost između dodavača žice i generatora do maksimalno 10 metara.
- Opremljen MIG-MAG priborom za zavarivanje.
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 251 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 80 |
| Opseg struje (A) | 15 – 250 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Ø 0,6 – 1,2 mm |
| Isporučeni pribor | PAG 250/4-K3B gorionik |
| Isporučeno u | (Paket, kutija, kartonska ambalaža) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 660 x 245 x 430 mm |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-252C 250A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 48 |
| Opseg struje (A) | 30 – 250 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 450 x 755 mm |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-350P 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 400 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 70 VProizvođač JasicUlazna snaga 15 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-250P 250A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 230 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 75Proizvođač JasicUlazna snaga 9,13 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 49,7 |
| Opseg struje (A) | 40 – 250 A |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-352C 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 54 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 400 x 670 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong INVERMIG 500/10 Water 500A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong INVERMIG 500/10 WaterIntermitenca 60%: 500 APromjer žice:Struja zavarivanja:Težina: 73 kgUlazni napon: 400V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 73 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,6 mm |
| Opseg struje (A) | 50 – 500A |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-200CS 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Opseg struje (A) | 30 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong EXTREMIG 200 LCD 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 19 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Opseg struje (A) | MIG: 40 – 200 A TIG: 15 – 200 A MMA: 20 – 170 A |
Aparat za zavarivanje MIG-MAG – TIG – MMA – varenje Telwin Technomig 210 dual Synergic 816055/816231
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Efikasnost: 89% Faktor snage: 0.6 Nivo zaštite: IP23 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 13 |
| Opseg struje (A) | 20 – 200 |
| Isporučeni pribor | Kabl 16 MMQ 3 m MT15 MIG gorionik 3 m TOLEDO 250 kliješta za masu 250 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 460 x 240 x 360 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.