Aku visokotlačni perač – VAP Karcher KHB 4-18 1.328-210.0 18V 21bar sa baterijom 2.5Ah i punjačem
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kärcher čisti brzo i bez komplikacija – praktičan i kompaktan visokotlačni perač može se koristiti izravno za čišćenje bez duge pripreme. S nježnom ravnom mlaznom mlaznicom, prljavština se može ukloniti s vrtnog namještaja, igračaka, kanti i mnogih drugih predmeta i površina u tren oka. Širok izbor dodatne opreme kao što je mlaz pjene, četka za pranje, usisno crijevo i 5-u-1 mlaznica omogućuje daljnje primjene. Osim toga, još jedna izmjenjiva baterija od 18 volti i punjač baterija uključeni su u opseg isporuke.
18 V izmjenjiva baterija
Real Time Technology s LCD zaslonom na bateriji: preostalo vrijeme rada, preostalo vrijeme punjenja i preostali kapacitet baterije Izdržljiva i snažna zahvaljujući litij-ionskim ćelijama. Kompatibilan je sa svim uređajima napajanim Kärcher baterijom od 18 V
Učinkovit i idealan podešen srednji tlak
Tlak od 21 bar za učinkovito, mobilno i jednostavno međučišćenje. Jednostavno zamjenjive Quick Connect mlaznice. Mlaznica s ravnim mlazom za nježno čišćenje uključena u opseg isporuke.
Lagan i kompaktan dizajn uređaja
Optimalna sloboda kretanja i fleksibilnost prilikom čišćenja. Ručni, baterijski čistač srednjeg tlaka za povremeno čišćenje. S usisnim crijevom koje je zasebno dostupno, bez obzira na to postoji li priključak vode.
Dodatni pribor za višenamjensku primjenu
- Za stepenice i manje površine: PS 20 Handheld.
- MJ 24 Handheld objedinjuje 5 mlaznica u jednoj mlaznoj cijevi – za čišćenje i zalijevanje.
- Za teško dostupna područja: 360° spojnica VJ 24 Handheld
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 18 |
|---|
| Težina (kg) | 1.3 |
|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″ Baterija: Baterija 18 V / 2,5 Ah Battery Power (1 kom.) Duga cijev za visokotlačne perače Integrirani filter za vodu Mlaznica s plosnatim mlazom Punjač: Standardni punjač 18 V Battery Power (1 kom.) |
|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
|---|
| Ostale informacije | Kapacitet isporučene baterije: 2.5Ah Vrijeme punjenja baterije standardnim punjačem (min): 300 Vrijeme rada s jednim punjenjem baterije (min): 14 (2,5 Ah) |
|---|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 29.2 x 8.9 x 22.8 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 21 bar |
| Brzina protoka (L/H) | 170 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku ručni visokotlačni perač Ryobi 22bar 18V RY18PW22A-0
| Brend | Ryobi |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina (kg) | 2 |
| Radni pritisak (bar) | 22 |
Aku visokotlačni perač – VAP DeWalt 2x18V 110bar
| Brend | DeWalt |
|---|---|
| Ostale informacije | Motor bez četkica: Da |
| Isporučeni pribor | 1 x 0,6L boca za pjenu 1 x 3m komplet samousisnih crijeva 1 x 6m visokotlačno crijevo 1 x igla za čišćenje mlaznica 1 x pištolj & Metalno koplje 1 x podesiva (Fan-Pencil mlaznica) 1 x priključak za crijevo 1 x prozirni ulazni filtar 1 x Turbo rotirajuća mlaznica |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Radni pritisak (bar) | 70 / 85 / 110 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina protoka (L/H) | 270 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 110 bar |
Aku visokotlačni perač – VAP Einhell Hypresso 18/24-1 4140135 18V 24bar
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Ostale informacije | Maksimalna brzina isporuke 240 l/hTip motora Motor sa četkicama |
| Isporučeni pribor | 5 m usisno crijevo za izvlačenje vode iz kanti, jezera, ribnjaka itdIsporučuje se bez baterije i uređaja za punjenje (dostupan zasebno)Pjenasta boca s raspršivačem za sredstva za čišćenjeUključuje 2x nastavka cijevi za prskanjeUključuje adapter za boce za korištenje s PET bocamaUključuje filter za vodu za zaštitu pumpeUključuje mrežastu torbu za spremanje opsežnog priboraUključuje zaštitni poklopac za bateriju |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina (kg) | 1.52 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 24 bar |
| Brzina protoka (L/H) | 240 |
Aku visokotlačni perač – VAP KARCHER K2 1.117-220.0 36V 110Bar sa 5Ah baterijom i punjačem
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Baterija, Baterija 36 V / 5,0 Ah Battery Power (1 kom.)Integrirani vodeni filtarJednostruka mlaznica za prskanjePunjač, Standardni punjač 36 V Battery Power (1 kom.)Visokotlačni pištolji, G 120 Q, ExtendedVisokotlačno crijevo, 4 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | 36 |
| Težina (kg) | 4 |
| Težina sa baterijom (kg) | 7,7 |
| Radni pritisak (bar) | 110 |
Aku visokotlačni perač – VAP KARCHER KHB 6 1.328-110.0 Battery
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Baterija, Baterija 18 V / 2,5 Ah Battery Power (1 kom.)Punjač, Standardni punjač 18 V Battery Power (1 kom.)QC mlaznica s plosnatim mlazom HandheldQC turbo mlaznica za čišćenje Handheld |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | Ostalo |
| Težina (kg) | 1,3 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 24 |
| Radni pritisak (bar) | 24 |
Aku visokotlačni perač – VAP KARCHER OC 3 1.680-015.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Integrisani vodeni filterVrijeme punjenja baterije: 180 minVrijeme rada po punjenju akumulatorske baterije: 15 min |
| Isporučeni pribor | Adapter za priključno crijevo 3/4″FilterKabal za punjenje baterijeMlaznica s plosnatim mlazomSpiralno crijevo 2.8 m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | Ostalo |
| Težina (kg) | 2,23 |
Aku visokotlačni perač – VAP Karcher OC 6-18 1.328-501.0 18V 24bar sa baterijom 2.5Ah i punjačem
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Kapacitet isporučene baterije: 2.5Ah Vrijeme punjenja baterije standardnim punjačem (min): 300 Vrijeme rada s jednim punjenjem baterije (min): 12 (2,5 Ah) |
| Isporučeni pribor | Adapter za priključak vrtnog crijeva A3/4″ Baterija: 18 V / 2,5 Ah baterija (1 kom.) Integrisani filter za vodu Mlaznica s ravnim mlazom Punjač baterija: 18 V standardni punjač baterije (1 kom.) |
| Napon (V) | 18 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 38.4 x 24.1 x 20.4 |
| Težina (kg) | 2.5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 24 bar |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Brzina protoka (L/H) | 200 |
Aku visokotlačni perač – VAP Makita HW001GZ 40V 85bar
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (V) | 40 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 34,4 x 38,3 x 52 |
| Težina (kg) | 13,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 115 |
Aku visokotlačni perač – VAP Stanley SFMCPC93B SFM 18V 24bar
| Brend | Stanley |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 2,9 |
| Radni pritisak (bar) | 24 |
Aku visokotlačni perač – VAP STIHL REA 100.0 Plus 150bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 6mMaterijal glave pumpe AluminijumMaterijal klipa Nehrđajući čelikMax protok vode 300 l/hMax. ulazna temperatura 40 CMinimalni protok vode 270 l/hMotor EC (Bez Četkica)Preporučena aku baterija AP 300S |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (V) | 36 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 bar |
| Radni pritisak (bar) | 125 |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.