Aku vibrator za beton Makita VR004CZ 36V 52mm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Prikljucak za PDC01 leđni adapter za akumulatore / leđni akumulator PDC1200 i PDC1500
- Otporan, fleksibilan i lagan za bolje rukovanje
- Motor visoke frekvencije ugrađen je u vibracijsku iglu kako bi vratilo bilo fleksibilnije
Makita
MAKITA je najveći svjetski proizvođač aku - akumulatorskog alata. Kućišta i unutrašnje komponente proizvode se od kvalitetnih materijala te nadilaze očekivanja i najzahtjevnijih korisnika. Kako bi se zadovoljio vrhunski standard kvalitete, naši proizvodi prolaze kroz ispitivanja tokom postupka proizvodnje i montaže. Prije nego što proizvod napusti fabriku, prolazi završnu kontrolu u skladu sa standardom ISO 9001:2000. MAKITA garantuje vrhunsku kvalitetu svojih proizvoda. PROX doo je ovlašteni distributer Makita proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. MAKITA u svojoj ponudi ima preko 1000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: MAKITA aku - akumulatorska bušilica odvijač; MAKITA aku - akumulatorska ugaona brusilica; MAKITA kružna pila - cirkular; MAKITA aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;MAKITA udarni čekić, MAKITA električni alati; MAKITA blanjalice; MAKITA setovi alata, MAKITA ručni alat, MAKITA potrošni materijal i dodaci. #Makita_Sarajevo #Makita_BiH #Makita_Bosna_i _Hercegovina #Makita_trgovina #Prox_Makita
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku vibrator za beton Makita VR004CZ 36V 52mm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 36 |
|---|
| Težina (kg) | 13.7 |
|---|
| Broj isporučenih baterija |
|---|
| Prečnik glave - igle (mm) | 52 |
|---|---|
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 3 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku vibrator za beton Makita VR001CZ 36V 43mm
5609 KM
SKU:
VR001CZ
| Brend | Makita |
|---|---|
| Napon (V) | 36 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 11.8 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Prečnik glave - igle (mm) | 43 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.5 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 |
Aku vibrator za beton Makita VR001GZ 40V 32-38mm
589 KM
SKU:
VR001GZ
| Brend | Makita |
|---|---|
| Napon (V) | 40 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Isporučeni pribor | Aku vibrator za beton Makita VR001GZ Ključ 8mm 781213-9 |
| Ostale informacije | Motor bez četkica: Da |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.8 – 7.8 |
| Prečnik glave - igle (mm) | 32 – 38 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 – 15500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 70 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 91 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 6.2 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 282 x 112 x 258 |
Aku vibrator za beton Makita VR003CZ 36V 52mm
5689 KM
SKU:
VR003CZ
| Brend | Makita |
|---|---|
| Napon (V) | 36 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12.9 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Prečnik glave - igle (mm) | 52 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.5 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 2.5 |
Aku vibrator za beton Makita VR003GM101 40V 32mm sa baterijom 4.0Ah i punjačem
1829 KM
SKU:
VR003GM101
| Brend | Makita |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 40 |
| Isporučeni pribor | Baterija 4.0Ah 40V BL4040 Punjač DC40RA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina sa baterijom (kg) | 7.8 |
| Prečnik glave - igle (mm) | 32 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.2 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 – 15500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 80 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 4.9 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 282 x 112 x 258 |
Aku vibrator za beton Makita VR004GM101 40V 38mm sa baterijom 4.0Ah i punjačem
1869 KM
SKU:
VR004GM101
| Brend | Makita |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 40 |
| Isporučeni pribor | Baterija 40V 4.0Ah BL4040 Punjač DC40RA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 4.5 |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.5 |
| Prečnik glave - igle (mm) | 38 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.2 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 – 15500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 80 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 4.9 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 282 x 112 x 258 |
Aku vibrator za beton Makita VR004GZ 40V 38mm
1229 KM
SKU:
VR004GZ
| Brend | Makita |
|---|---|
| Napon (V) | 40 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.8 |
| Prečnik glave - igle (mm) | 38 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.2 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12000 – 15000 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 80 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 4.9 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 282 x 112 x 258 |
Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN12-0 4933479596 18V 25mm
SKU:
4933479596
| Brend | Milwaukee |
|---|---|
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.0 (M18 HB5.5) |
| Prečnik glave - igle (mm) | 25 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.2 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 78.4 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 89.4 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 6.1 |
Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN12-551 4933479597 18V 25mm sa 5.5Ah baterijom i punjačem
1920 KM
SKU:
4933479597
| Brend | Milwaukee |
|---|---|
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeni pribor | Aku baterija 5.5Ah M18 HB5.5 Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN12-551 Brzi punjač za baterije M12-18 FC |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.0 (M18 HB5.5) |
| Prečnik glave - igle (mm) | 25 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 1.2 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 78.4 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 6.1 |
Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN24-0 4933479599 18V 25mm
1760 KM
SKU:
4933479599
| Brend | Milwaukee |
|---|---|
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.0 (M18 HB5.5) |
| Prečnik glave - igle (mm) | 25 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 2.4 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 78.4 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 89.4 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 6 |
Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN24-551 4933479600 18V 25mm sa 5.5Ah baterijom i punjačem 18V
2035 KM
SKU:
4933479600
| Brend | Milwaukee |
|---|---|
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeni pribor | Aku vibrator za beton Milwaukee M18 FCVN24-551 Baterija 18V 5.5Ah HB5.5 Brzi punjač: M12-18 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 6.5 (sa baterijom M18 HB5.5) |
| Prečnik glave - igle (mm) | 25 |
| Dužina fleksibilnog crijeva (m) | 2.4 |
| Broj vibracija po minuti (br/min) | 12500 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 78.4 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 89.4 |
| Nivo vibracija (m/s²) | 6 |



061 / 449 – 216


Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.