Ručna auto dizalica – hidraulična Einhell CC-TJ 2000 2011779 2t
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Einhell hidraulična dizalica CC-TJ 2000 je stabilna i mobilna dizalica za automobile s 2 tone nosivosti. S visinom podizanja od 33 cm ova dizalica je velika pomoć kod raznih poslova u garaži ili radionici. Za veću sigurnost zaslužan je podmetač za podizanje i poluga za podizanje. Integrirani sigurnosni ventil sprječava nastanak šteta kod preopterećenja. 2 kotača s kugličnim ležajima pružaju jednostavan manevar s dizalicom, a dizalica se i vrlo jednostavno može transportirati zahvaljujući praktičnoj ručki.
- 2 kotačića na kugličnim ležajevima
- Integrirana drška
- Potporna ploča
- Ukloniva šipka za podizanje
- Integrirani sigurnosni ventil protiv preopterećenja
Einhell
Einhell je njemački proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u gradu Landau an der Isar, Njemačka. Kompanija koja upošljava preko 2.000 ljudi i piše historiju od 1964. godine. PROX doo je ovlašteni i najveći distributer Einhell proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Einhell alati su poznati po visokom nivou kvalitete sa povoljnom cijenom. Najpoznatija serija Einhell proizvoda je serija akumulatorskih - aku uređaja pod imenom "Power X-Change ( Einhell PXC )" koja u paleti proizvoda nudi preko 200 različitih uređaja koje pokreće jedna baterija. U svojim proizvodnim pogonima Einhell proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 400 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Einhell benzinska kosilica kosačica, Einhell električna kosilica kosačica, Einhell usisivač za pepeo, Einhell grijalica, Einhell aku odvijač - bušilica, Einhell ugaona - kutna brusilica, Einhell električna bušilica - udarna, Einhell ubodna pila, Einhell rotacijska brusilica - hoblarica, Einhell glodalica, Einhell kružna pila - cirkular, Einhell trimeri za travu, Einhell elektro - pneumatski čekić, Einhell kombinovana bušilica, Einhell aku pila, Einhell recipročna pila, Einhell škare za travu, Einhell škare za živu ogradu živicu, Einhell ručna prskalica, Einhell puhač duvač puhalo, Einhell usisivač, Einhell električna kosilica kosačica, Einhell blanjalica, Einhell boreri - burgije, Einhell bitovi, Einhell pribor i Einhell potrošni materijal... Garancija za sve Einhell uređaje i baterije je 3 godine. ( Za sve Einhell proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #Einhell_Sarajevo #Einhell_BiH #Einhell_Bosna_i_Hercegovina #Einhell_trgovina #Prox_Einhell
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Ručna auto dizalica – hidraulična Einhell CC-TJ 2000 2011779 2t” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
4006825623451
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
850 KM
SKU:
606968
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
429 KM
SKU:
060096
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Detektor profila Hoegert HT4M340
155 KM
SKU:
HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
77 KM
SKU:
051120
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
106 KM
SKU:
051061
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
130 KM
SKU:
066269
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
430 KM
SKU:
1.676-103.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
745 KM
SKU:
1.324-033.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
SKU:
HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |
Set ručnih alata u koferu Hoegert 131-dijelni HT1R439
329 KM
SKU:
HT1R439
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1/2 “bitni adapter1/2 “produžetak: 127, 254 mm1/2 “Torx utičnice: E20, E22, E241/2 “univerzalni zglob1/2 ”dugačak šesterokutni nastavak: 15, 17, 19 mm1/2 ”šesterokutne utičnice: 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm1/4 “adapter1/4 “plosnati odvijači:1/4 “šesterokutne utičnice: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm1/4 “Torx utičnice: E4, E5, E6, E7, E81/4 “univerzalni zglob1/4 ”čegrtaljka, 72 zuba1/4 ”dugačka šesterokutna utičnica: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm1/4 ”fleksibilni nastavak: 150 mm1/4 ”produžetak: 75 mm3/8 “produžetak: 150 mm3/8 “Torx utičnice: E10, E11, E12, E14, E16, E183/8 “univerzalni zglobAdapter: 3/8 F x 1/4 M.Brojčane tipke: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmČegrtaljka 1/2 ”, 72 zubaČegrtaljka 3/8 ”, 72 zubaDuga ravna kliješta: 160 mmGlodalica: 175 mmH1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6Inženjerski čekić: 300 gIspitivač napona: 110-250VKombinirana kliješta: 180 mmNosač magnetaNož s trapezoidnom oštricom: 18 mmOdvijač: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mmPH0, PH1, PH2, PH3, PH4Podesivi ključ: 250 mmPZ0, PZ1, PZ2, PZ3, PZ4Ručka odvijača za utičnice: 1/4 “Ručka odvijača: 150 mmSet sadrži kofer za nošenje alata i nastavke navedene ispod:SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7Šesterokutna utičnica duga 3/8 ”: 13, 14, 15 mmŠesterokutne utičnice 3/8 “: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmŠesterokutni ključevi: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mmT-ručka: 115 mm (1/4 inča)T10, T15, T20, T25, T27, T30Utičnice za svjećice 1/2 “: 16, 21 mm |
| Garancija | 25 godina |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.