Električna bušilica – odvijač DeWalt DWD112S 701W
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
DeWalt
DeWalt je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 13.000 ljudi i ima historiju dugu preko 95 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer DeWalt proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Alati su posebno poznati po ekstremno visokoj kvaliteti proizvoda kojima je posvećeno puno vremena i pažnje.U svojim proizvodnim pogonima DeWalt proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 1000 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: DeWalt aku odvijač - bušilica, DeWalt ugaona - kutna brusilica, DeWalt električna bušilica - udarna, DeWalt ubodna pila, DeWalt rotacijska brusilica - hoblarica, DeWalt glodalica, DeWalt kružna pila - cirkular, DeWalt trimeri za travu, DeWalt elektro - pneumatski čekić, DeWalt kombinovana bušilica, DeWalt blanjalica, DeWalt boreri - burgije, DeWalt bitovi, DeWalt pribor i DeWalt potrošni materijal... Garancija za sve DeWalt uređaje je 3 godine.( Za sve DeWalt proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #DeWalt?Sarajevo #DeWalt_BiH #DeWalt_Bosna_i_Hercegovina #DeWalt_trgovina #DeWalt_uvoznik_i_distributer #Prox_DeWalt
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna bušilica – odvijač DeWalt DWD112S 701W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048232620
| Snaga (W) | 701 |
|---|
| Max. obrtni momenat (Nm) | 10.9 |
|---|
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
|---|---|
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2500 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna bušilica – odvijač DeWalt DWD014S 550W sa brzosteznom glavom
242 KM
SKU:
DWD014S
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1-10 |
|---|---|
| EAN kod | 5035048269299 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 7.9 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Snaga (W) | 550 |
| Standardna oprema | Brzostezna glava |
| Brend | DeWalt |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2800 |
Električna bušilica – odvijač Makita 6300-4 650W
589 KM
SKU:
6300-4
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
|---|---|
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 30 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 650 – 1250 |
| Snaga (W) | 650 |
| Težina (kg) | 2 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 700 – 1500 |
| Brend | Makita |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 370 x 82 x 140 |
Električna bušilica – odvijač Makita DP3003 710W
559 KM
SKU:
DP3003
| Kapacitet stezne glave (mm) | 0,8 – 10 |
|---|---|
| EAN kod | 0088381036436 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 32 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 1200 |
| Standardna oprema | Sklopiva kopča za remen, Ergonomski oblikovana ručka, Izdržljivo aluminijsko kućište, Veliki prekidač, Prekidač za promjenu smjera |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 710 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Težina (kg) | 2.2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 296 x 72 x 196 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 36 |
Električna bušilica – odvijač Metabo BE 650 600360930 650W
269 KM
SKU:
600360930
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1-13 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 30 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2800 |
| Snaga (W) | 650 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeni pribor | Brzostezna glava Futuro PlusKartonska kutija |
Električna bušilica – odvijač Metabo BE 75-16 600580000 750W
867 KM
SKU:
600580000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1,5 – 13 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 16 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 50 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 75 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0 – 660 |
| Težina (kg) | 2,6 |
| Snaga (W) | 750 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Isporučeni pribor | Bočna ručka dugaKartonska kutijaKljuč za steznu glavuStezna glava |
Električna bušilica-odvijač Bosch GBM 10 RE 0601473600 600W
340 KM
SKU:
0601473600
| EAN kod | 3165140485968 |
|---|---|
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 20 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 2600 |
| Težina (kg) | 1.7 |
| Brend | BOSCH |
| Snaga (W) | 600 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 94 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 83 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Električna bušilica-odvijač Makita DP4003 750W
509 KM
SKU:
DP4003
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1,5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 0088381036511 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 38 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 73 |
| Snaga (W) | 750 |
| Isporučeno u | 308 x 72 x 190 |
| Težina (kg) | 2,7 |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-600 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 308 x 72 x 190 |
Električna bušilica-odvijač Makita DP4010 720W
379 KM
SKU:
DP4010
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1,5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 0088381084888 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 40 |
| Standardna oprema | Stezna glava s ključem |
| Težina (kg) | 2,3 |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 720 |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 1200 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 2900 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 347 x 70 x 220 |
Električna bušilica-odvijač Milwaukee HDE 13 RQX 030250 950W
634 KM
SKU:
030250
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 13 |
| EAN kod | 4002395229642 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 38 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 94 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0 – 850 |
| Snaga (W) | 950 |
| Standardna oprema | Bočna ručka, Fixtec 13 mm stezna glava bez ključa, 4 m QUIK-LOK kabel |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Težina (kg) | 2.0 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 110 |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (DB(A)) | 3 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 99 |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (DB(A)) | 3 |
| Vibracije pri bušenju metala (M/S²) | 5.4 |
| Nesigurnost vibracija prije bušenju metala (M/S²) | 1.5 |
| Brend | Milwaukee |
Set električna bušilica-odvijač 6413 i ugaona-kutna brusilica sa priborom GA5030 Makita
289 KM
SKU:
6413 + GA5030
| Napajanje | 450 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 min-1 |
| Standardna oprema | Set borera za metal, drvo i beton, Brusna ploča |
| Težina (kg) | 1,8 kg |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 10 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.